تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۰ - ۱۰:۳۷ کد مطلب 72677

شرایط خوب اردو انگیزه تیم را بالا برده است

طباطبایی: برای هماهنگی بیشتر به هلند رفتیم

مربی تیم ملی فوتبال امید ایران گفت: برای اینکه به هماهنگی بیشتری برسیم اردوی هلند را برگزار کردیم.

به گزارش میدان ۷۲،طباطبایی به ورزش سه گفت: اردوی خوبی در هلند داریم امکانات حرفه‌ای از جمله زمین تمرین و سالن بدنسازی در اختیار تیم امید قرار گرفته که به نظر من طی چند سال اخیر بی سابقه بوده است. این مساله انگیزه بازیکنان را هم بالا برده است.
وی افزود: مربی تیم فوتبال امید در خصوص اهداف اصلی برگزاری این اردو و تمریناتی که طراحی شده گفت: اردوی هلند با هدف هماهنگی بیشتر تیمی برپا شده و تمرینات نیز در ادامه برنامه اردوهای گذشته طراحی شده تا به اهداف نهایی که داریم برسیم.
طباطبایی ادامه داد: تمرینات تیم همه روزه در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود، البته در فواصل مختلف نیز زمان‌های استراحتی را نیز برای بازیکنان در نظر گرفته‌ایم.
مربی تیم امید در مورد آخرین تمرین تیم افزود: تمرین روز گذشته در دو نوبت و با شور نشاط خوبی برگزار شد و تمامی بازیکنان با انگیزه و جدیت بالایی برنامه های کادرفنی را اجرا کردند. بخش اصلی تمرین روز گذشته به مرور برنامه های تاکتیکی از جمله سرعت و دقت در انتقال توپ و استفاده از ضد حملات اختصاص داشت که با جدیت برگزار شد.
طباطبایی در خصوص برگزاری بازی های تدارکاتی گفت: خوشبختانه با هماهنگی های صورت گرفته دو یا سه بازی تدارکاتی خوب انجام خواهیم داد که به کسب تجربه و شناخت نقاط ضعف و قوت تیم ما کمک خواهد کرد و امیدواریم که نتیجه لازم را از این اردو و بازی های تدارکاتی بگیریم.

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: