تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۰ - ۱۲:۵۳ کد مطلب 72705

این همه عصبانیت برای چیست؟

باهنر: قبل از احمدی‌نژاد خیلی‌ها مدعی تبیین خط امام بودند/ این ادعاها کفایت نمی‌کند

به راستی باید از این افراد پرسید که شما تا به امروز برای تبیین گفتمان امام (ره) و جلوگیری از تحریف خط نورانی ایشان چه کرده اید که از یک کار ارزشی فرهنگی به این شکل، اینقدر عصبانی هستید؟

به گزارش سرویس سیاسی میدان ۷۲، محمدرضا باهنر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ادعای امام‌شناسی احمدی‌نژاد را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: ما در طول زمان خدمت احمدی‌نژاد، تفکرات و رفتارهایی را از او دیدیم که به شکل جدی مسئله‌دار بود. از خانه‌نشینی ۱۰ روزه او تا مسائلی دیگر. الان هم ادعا دارند که می‌خواهند خط امام را حاکم کنند.

وی افزود: البته رهبری همواره تاکید داشتند که باید در جریان حفظ ارزش‌های انقلاب خط امام را دنبال و بر آن تکیه کرد. قبل از آقای احمدی‌نژاد خیلی‌ها مدعی تبیین خط امام بودند اما به ناکجاآباد رفتند و گاهی مقابل خط امام قرار گرفتند. بنابراین این ادعا‌ها کفایت نمی‌کند. تبیین خط امام را باید از زبان رهبری و یاران وفادار امام مورد توجه قرار داد.

به گزارش میدان ۷۲، طی چند روز گذشته و با فعال شدن شوراهای گفتمانی در استانها و آغاز فعالیت آنها در راستای تبیین اندیشه و گفتمان امام (ره) شاهد موضع گیری و یا بهتر بگوییم عصبانیت افراد و جریان های مختلف نسبت به این حرکت ارزشی هستیم.

قبل از این هم آقای احمد توکلی در سخنانی که میشود در آن اوج خشم ایشان را دید، گفته بود: اگر بازخواست‌هایی که باید از احمدی نژاد می‌شد، صورت می‌گرفت یا اینکه زودتر صورت بگیرد، او از این هوس‌ها نمی‌کند که دوباره برای جلب رای از این شعارها (احیای گفتمان امام) سر دهد.

به راستی باید از این افراد پرسید که شما تا به امروز برای تبیین گفتمان امام (ره) و جلوگیری از تحریف خط نورانی ایشان چه کرده اید که از یک کار ارزشی فرهنگی به این شکل، اینقدر عصبانی هستید؟

گفتنی است اخیرا شوراهایی با ماموریت تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی و خط امام و رهبری در ۳۰ استان کشور و ذیل دبیرخانه ی مرکزی و در پاسخ به ندای رهبر معظم انقلاب در ۱۴ خرداد ماه امسال، توسط دکتر محمود احمدی نژاد تشکیل شده است. این شوراها در سراسر کشور موظف هستند با فعالیت های تبلیغی نسبت به بازخوانی خط امام (ره) اقدام کنند.

 1. حسین :
  آیا موافقید؟ Thumb up 16 Thumb down 0

  به خاطر این است که احمدی نژاد داره شعار ها و ارمان هایی که به خاطر ان هزاران جوان جانشان را فدای انها کردند زنده میکند
  بخاطر این است که به ندای ولی امر مسلمین جهان لبیک میگوید
  بخاطر اینکه طرفدار مستضعفین و تهی دستان است
  و به خاطر اینکه تیر های احمدی نژاد خوب به هدف میخورد …

 2. عبدالله امیرتهرانی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 10 Thumb down 0

  هر قدر این افراد بیشتر اظهار ناراحتی و نگرانی می کنند من بیشتر به درستی کار دکتر ایمان می آورم.

 3. صدر از مشهد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  جناب آقای باهنر ، شما باید به فکر حفظ شان شهید با هنر باشید . با غوغاسالاری و از نزدیک شدن به پرونده هایی مثل (م . ر)دوری کنید تا ……..

 4. مهدیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  تو چی
  ۳۰ سال مردم را با همین ادبیات … فرض کردید آقای باهنر دیگر بس است

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: