تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۵ - ۱۵:۲۳ کد مطلب 73079

توضیحات مدیر مسئول هماپرس درباره توقف موقت فعالیت سایت

با توجه به توقف موقت به‌روز رسانی سایت خبری – تحلیلی هماپرس، مدیر مسئول این سایت همزمان با آغاز دور تازه فعالیت این رسانه، توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.

به گزارش میدان ۷۲، با توجه به توقف موقت به‌روز رسانی سایت خبری – تحلیلی هماپرس، مدیر مسئول این سایت همزمان با آغاز دور تازه فعالیت این رسانه، توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.

پس از بروز پاره‌ای مشکلات فنی در روند به‌روز رسانی سایت خبری هماپرس طی هفته‌های اخیر، و علی‌رغم آن‌که این توقف فعالیت و قطع موقت ارتباط با مخاطبان برای اعضای هیئت تحریریه سایت بسیار دشوار بود، تلاش بسیاری به‌منظور حل ریشه‌ای مشکلات به‌وجودآمده انجام گرفت.

مدیر مسئول هماپرس و سایر دست‌اندرکاران سایت ضمن عذرخواهی از مخاطبان وفادار هماپرس و تمام کاربرانی که هر روزه از همراهی و ارسال نظر ارزشمندشان بهره‌مند می‌شدیم، به اطلاع می‌رساند از هم‌اکنون مخاطبان می‌توانند شاهد فعالیت منسجم‌تر این رسانه خبری با رویکرد تأکید بر رسالت اعتقادی و رسانه‌ای حامیان دکتر محمود احمدی‌نژاد باشند.

همچنین شایان ذکر است طی این مدت اخبار ضد و نقیضی درخصوص توقف فعالیت هماپرس در رسانه‌ها منتشر شد که مدیریتهماپرس ضمن تکذیب ادعاهای واهی بیان‌شده اعلام می‌دارد، سایت هماپرس همچون گذشته محکم و استوار بر سر اصول و مبانی سیاسی – اعتقادی خود ایستاده است و اتهاماتی از قبیل واگذاری یا تعطیلی این رسانه حامی گفتمان دکتر محمود احمدی‌نژاد یا کنار گذاشتن خط مشی دوران فعالیت این سایت، کاملا بی‌اساس و زاییده ذهن برخی رسانه‌های معلوم‌الحال می‌باشد.

در انتها ضمن تشکر ویژه از مخاطبان بردبار و تمام کسانی که طی این مدت پیگیر اتمام دوران توقف موقت این سایت بودند، بیان می‌داریم هماپرس با توجه به نیازسنجی فضای فکری و روانی جامعه، مصمم‌تر از پیش، به ادامه حرکت خود در راستای رسالت اعتقادی‌اش خواهد پرداخت.

العاقبه للمتقین

سعید علی‌بیگی

مدیر مسئول

شهریور ۹۴

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: