تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۵ - ۱۸:۰۲ کد مطلب 73103

کیهان مدعی شد؛

مجری فراری و معروف تلویزیون پشیمان شده است!

کیهان نوشت: مجری سابق صدا و سیما که چند سال پیش فریب وعده و وعید برخی رسانه‌های ضدانقلاب را خورد و از کشور رفت، حالا پشیمان شده و برای چندمین‌بار خواستار بازگشت به ایران شده است.

به گزارش سرویس فرهنگی میدان ۷۲، کیهان نوشت: مجری سابق صدا و سیما که چند سال پیش فریب وعده و وعید برخی رسانه‌های ضدانقلاب را خورد و از کشور رفت، حالا پشیمان شده و برای چندمین‌بار خواستار بازگشت به ایران شده است.

«م.ح» [محمدحسینی]که پس از نمک‌نشناسی نسبت به رسانه‌ ملی و مردم ایران از ایران به دوبی رفت، ابتدا در یک شبکه درجه سوم، مسابقه‌ای مبتذل اجرا کرد که از شدت ضعف تعطیل شد. سپس به قبرس رفت و مدتی نقش تبلیغات‌چی بنگاه‌های ملکی ایرانی را بازی کرد. پس از آن از آمریکا پناهندگی گرفت و در شبکه‌های بهایی و سلطنت‌طلب، شروع به انکار ارزش‌های دینی و اهانت به عناصر متدین نمود. او با عناصر فراری ضدانقلاب عکس یادگاری گرفت و برای حفظ موقعیت خود علیه انقلاب مصاحبه کرد.

حالا گویا تاریخ مصرف وی تمام شده است و برای بازگشت به ایران واسطه‌تراشی می‌کند.او مدتی پیش در گفت‌وگویی رسانه‌ای، از ابتلای خود به افسردگی خبر داد.

 1. گیتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  هنوز افتضاحات او روی یوتیوب است…….

 2. مهدیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 2

  خدا توبه پذیر است
  من به سهم خود از ایشان می گذرم ولی اگر به خانواده معظم شهدا وانقلاب وامام ورهبری توهین کرده باشد خیر

 3. شنود :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  این انسان کریه المنظر تا توانست در صداوسیما خورد و برد و اتفاقا پیش از رفتنش، دو برادر خود را بر آنتن تحمیل کرد که واجد کمترین شاخص ها واستاندارهای مجری گری هستند.
  حالا در عین فرصت طلبی فیلش یاد هندوستان کرده؟؟

 4. حاج حبیب :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  نامرد خائن جای خوبی داری همون جا پست فطرت

 5. محمد از کانادا :
  آیا موافقید؟ Thumb up 8 Thumb down 0

  بنظر بنده نباید به اینجور افراد خائن و فاسد روی خوش نشان داد تا هر کسی هوس نکنه بره خارج و بعد از آبروریزی خیالش راحت باشه که برمیگرده به وطن و نه تنها کسی کاری باهاش نداره بلکه عزیزتر هم میشه.
  این افراد مایه ننگ ایران و ایرانی در آنطرف مرزهای ایران هستند.

 6. منصف :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  این حسینی با رفیعی سال ۸۴ شبی که اعلام شد دکتر رئیس جمهور شده در برنامه ای پخش مستقیم خیلی دکتر را به استهزاء گرفتند ، خدا دکتر احمدی نژاد را خیلی دوست دارد شما ببینید هرکس به او ظلم و بدبینی گسترش داد عاقبتش چی شد ؟!

  موسوی و کروبی و امجد و …

 7. ازنوجاني :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  هر عملی تاوان دارد
  بیاید ولی باید قبول کند مطابق قانون با او برخورد شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: