تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶ - ۰۸:۴۰ کد مطلب 73127

معاون دولت سابق:

احمدی نژاد برنامه ای داشته باشد برای ریاست جمهوری است

فروزنده در مورد احتمال حضور احمدی نژاد در انتخابات مجلس تصریح کرد: احمدی‌نژاد برای مجلس نخواهد آمد ولی اگر برنامه ای داشته باشد برای ریاست جمهوری است.

به گزارش میدان ۷۲، لطف الله فروزنده معاون اجرایی دولت سابق در همایش استکبارستیزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با بیان اینکه جنبش دانشجویی باید در حوزه مطالبه گری پیشرفت و جهاد علمی پیشگام باشد اظهار داشت: باخبر هستم که در دولت فعلی به ٩٠٠ نفر بی سروصدا بورسیه تحصیلی اعطا شده است.

فروزنده خاطر نشان کرد: اکثر هیئت دولت بالای ۶۵ سال سن دارند و نمی دانم فردی دراین سن چطور می تواند روزانه ١۴ساعت کارکند؟ این در حالی است که در دولت نهم و دهم گردش نخبگانی اتفاق افتاد.

وی در مورد سیاست های اقتصادی دولت اظهار داشت: مشکل ایران خودرو انحصارگرایی است و بعضی ها برای حل مشکل سراغ خود خودروسازی می‌روند.

معاون اجرایی دولت سابق در مورد استفاده از ظرفیت داخلی کشور خاطرنشان کرد: وقتی می توانیم در مسائلی چون هسته ای، رویان و… پیشرفت کنیم، چرا نباید در حوزه خودروسازی به پیشرفت هایی برسیم؟

لطف الله فروزنده در مورد تعارض درسیاست های دولت گفت: آقای روحانی هفته ای یکبار به خانواده ایثارگران سر میزند که کار خوبی است ولی از آن طرف تمام قوانین به نفع ایثارگران را لغو می کند و کمیسیون وبژه برای لغو امتیازات تشکیل می دهد.

وی در مورد احتمال حضور احمدی نژاد در انتخابات مجلس تصریح کرد: احمدی‌نژاد برای مجلس نخواهد آمد ولی اگر برنامه ای داشته باشد برای ریاست جمهوری است.

معاون اجرایی دولت سابق درباره رویکرد فرهنگی دولت گفت: در این دولت ٧٠٪ فیلم ها عشق های مثلثی است و تمام رمان ها ترویج دهنده فساد است و هیچ نظارتی وجود ندارد و این در راستای محدود سازی رهبری است.

منبع: خبرگزاری نسیم

 1. یه بنده خدا :
  آیا موافقید؟ Thumb up 10 Thumb down 1

  احمدی نژاد باید و باید و باز هم باید در انتخابات ۹۶ حاضر شود و به احتمال ۸۰ درصد رای میاورد فقط باید دو تا کار انجام بدهد اول اینکه با اصولگرایان هماهنگی داشته باشد تا ماجرای ۹۲ تکرار نشود چون مثلا اگر سه نامزد در انتخابات ۹۶ حاضر شوند روحانی و احمدی نژاد و نفر سومی که حاصل وحدت اصولگراهاست و تمامی عناصر اصلی اصولگرایی از او حمایت کرده اند و احمدی نژاد با اصولگرایان هماهنگ نباشد این نبود هماهنگی باعث میشود رای احمدی نژاد و نفر سوم شکسته شود و در نتیجه بازهم مثل ۹۲ روحانی رای میاورد چه خوب است ما اصولگرایان هماهنگی را از اصلاح طلبان یاد بگیریم که در انتخابات ۹۲ با دستور خاتمی عارف کنار کشید تا رای روحانی نشکند کار دوم اینکه احمدی نژاد قبل از نامزدی از سوی شورای نگهبان بررسی کند که خدای ناکرده رد صلاحیت نشود

 2. هالو :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 11

  نخبه های دولت قبل/رحیمی/بقایی/زنجانی…خاوری بودند.
  اگربرنامه ای برای ریاست جمهوری دارد بداند که افراد مومن وآگاه وهوشیار دوبارازیک سوراخ آسیب نمی بینند.

 3. هالو :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  خدااون روزو نیاره

 4. هالو :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  اساسا به نظر من احمدی نژاددرحد وقواره یک سیاستمدار ومدیر نیست.بایدکاردست اهلش سپرده بشه.اوامتحانشوپس داده ونمره نیاورده.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: