تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷ - ۱۷:۰۸ کد مطلب 73192

واکنش وزیر دادگستری به اظهارات علی مطهری در خصوص سران فتنه

وزیر دادگستری درباره نامه اخیر علی مطهری در خصوص حصر سران فتنه گفت‌: این بحث‌ها حقوقی و تخصصی است. به گزارش سرویس جامعه میدان ۷۲به نقل از مهر، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی درباره نامه اخیر علی مطهری در خصوص حصر سران فتنه گفت‌: این بحث‌ها حقوقی و تخصصی است و باید در محافل حقوقی مطرح شود نه […]

وزیر دادگستری درباره نامه اخیر علی مطهری در خصوص حصر سران فتنه گفت‌: این بحث‌ها حقوقی و تخصصی است.

به گزارش سرویس جامعه میدان ۷۲به نقل از مهر، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی درباره نامه اخیر علی مطهری در خصوص حصر سران فتنه گفت‌: این بحث‌ها حقوقی و تخصصی است و باید در محافل حقوقی مطرح شود نه در رسانه‌، اگر در رسانه مطرح شود سیاسی می شود و طبعاً پیامدها و تبعات آن نیز سیاسی خواهد شد.

وی در حاشیه مراسم افتتاح مرکز داوری اتاق تعاون ایران در جمع خبرنگاران گفت: این موضوع به نفع منطق و مباحثه حقوقی نخواهد بود، یک نظری دادیم که امیدواریم حقوق‌دانان در جای خود بیشتر آن را تبیین کنند.

وی افزود:‌ پرداختن به این بحث کمکی به رفع مشکل نمی‌کند؛ شما خبرنگاران مرتب سیخ و قاشق به موضوع می‌زنید اما هیچ کمکی به حل این مشکلات  نمی‌کنید و فکر می‌کنم نیازی به تعقیب موضوع از جانب بنده نیست.

پورمحمدی در پاسخ به سوالی درباره مبادله جیسون رضاییان هم گفت: هنوز پرونده به محکومیت نهایی منجر نشده است و باید مراحلش طی شود. این موضوع یک بحث سیاسی است که حداقل من از آن اطلاعی ندارم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: