تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۶ کد مطلب 73260

سوریان دوباره خطا کرد و حذف شد /مراقب باشید حمید با سر ضربه می زند

شب کابوس وار کشتی فرنگی ایران با حذف ۴ کشتی گیر کشورمان و پریدن ۴ سهمیه المپیک در مسابقات لاس وگاس به پایان رسید تا بسیاری از کادرفنی بپرسند چه نقشی در تیم ملی دارند.

حمید سوریان به تلخترین شکل ممکن از بازی های جهانی لاس وگاس حذف شد. او بعد از حذف به دلیل ضربه زدن به صورت بایراموف و گرفتن پای او ، در کشتی شب گذشته اش دیسکالیفه شده بود ، در کشتی صبح خود هم با سر به صورت کشتی‌گیر کره شمالی زد و ضمن گرفتن اخطار و تذکر جدی از سوی داور ۲ امتیاز نیز به حریف خود داد.وی که از حریف خود پیش بود و می‌توانست به راحتی پیروز شود اما همانند کشتی مقابل روشن بایراموف که باعث شد دیسکالیفه شود با خطایی که روی حریف داشت با دادن امتیاز و تجدید قوای حریفش بواسطه توقف مبارزه ،نقش مهمی در کسب این باخت داشت و ۶ بر ۵ به این حریف هم باخت.

حذف دارنده ۷ مدال طلا و المپیک ایران در لاس وگاس به همراه ۳ نماینده دیگر مان ، شبی تلخ را برای کشتی ایران رقم زد.اینکه حمید چرا باید با سر به صورت حریفان بکوبد را قطعا مربیان باید برایش دلیلی پیدا می کردند.

احد پازاج و دستیارانش که خیلی نقشی در آنچه روی تشک اتفاق می افتاد نداشتند و بیشتر چون تماشاگران روی سکوها روند مسابقه را دنبال می کردند. اینکه مربیان تیم ملی مراقب کشتی گیرشان نبودند که با سر به حریفان ضربه نزند ، تنها گوشه ای از اشتباهات تیم پازاج است.

  1. آندره :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    نجات کشتی فرنگی فقط یک راه دارد. دعوت محترمانه از استاد و مربی بزرگ کشتی فرنگی ایران آقای بنا و دادن اختیارات لازم به او . امثال احد پازاج و غیره به هیچ عنوان در حد مربی گری تیم ملی نیستند در ضمن باید آقای خادم روش دیکتاتور مابانه و حسودانه ی خود را با این مربی توانمند کنار بگذارد. حیف که دوران طلایی کشتی فرنگی با رفتن ( بنا ) که به واقع معمار و بناینگذار تحول در کشتی فرنگی ایران بود ، رو به افول گذاشت ! در فرهنگ ما همیشه انسان های دلسوز، باسواد ، آگاه و توانمند بایستی خانه نشین شوند و جماعتی … !!! بگذریم …

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: