تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۹ کد مطلب 73385

مسئولین فدراسیون شفاف سازی کنند؛

توضیحات غیر شفاف دبیر فدراسیون کشتی در خصوص علت ناپدید شدن حاجی پور

محسن حاجی پور فرنگی کار وزن ۵۹ کیلو گرم کشورمان که به عنوان کشتی گیر ذخیره راهی رقابت های جهانی ۲۰۱۵ در لاس وگاس آمریکا شده بود پس از بازگشت اعضای تیم ملی فرنگی که بامداد روز یشکنبه(۲۲ شهریورماه)از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد ایران شدند به همراه سایرین بازنگشت . گفته می شود او پس از ترک لاس وگاس در شهر لس آنجلس از اعضای تیم جدا شده و هنوز خبر چندان قطعی در مورد وضعیت او در دست نیست.

به گزارش میدان ۷۲، محسن حاجی پور فرنگی کار وزن ۵۹ کیلو گرم کشورمان که به عنوان کشتی گیر ذخیره راهی رقابت های جهانی ۲۰۱۵ در لاس وگاس آمریکا شده بود پس از بازگشت اعضای تیم ملی فرنگی که بامداد روز یشکنبه(۲۲ شهریورماه)از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد ایران شدند به همراه سایرین بازنگشت . گفته می شود او پس از ترک لاس وگاس در شهر لس آنجلس از اعضای تیم جدا شده و هنوز خبر چندان قطعی در مورد وضعیت او در دست نیست.
بر هیمن اساس حمید بنی تمیم دبیر فدراسیون کشتی اظهار داشت:محسن حاجی پور بدون هماهنگی و اطلاع تصمیم گرفته چند روزی در کشور آمریکا بماند که این موضوع از نظر فدارسیون کشتی کار کاملاً غیر منطقی و غلطی است اما با اطلاعاتی که هم اکنون ما در اختیار داریم قرار است او به همراه تیم آزاد راهی ایران شود.

بنی تمیم عنوان کرد:از دوستان عزیز خواهش می کنم از هر گونه پیش داوری و اظهار نظر های بی اساس پرهیز کنند و اجازه دهند هر زمان اتفاقی رخ داد آن را تحلیل کنند شما مطمئن باشید فدارسیون کشتی به عنوان یک مرجع که همواره در امر شفاف سازی و تشریح حقایق صاحب قدم بوده در مورد مسائل پیش آمده نیز اگر موردی باشد به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد کرد.

گفتنی در پایان رقابت های جهانی کشتی فرنگی که در لاس وگاس آمریکا برگزار شد، روسیه با یک طلا، ۴ برنز و ۴۵ امتیاز قهرمان شد.آذربایجان با کسب یک مدال طلا، یک نقره، یک برنز و ۳۹ امتیاز به مقام دوم رسید. اوکراین با یک مدال طلا، یک نقره، ۲ برنز و ۳۵ امتیاز بر سکوی سوم ایستاد. ایران هم با نقره رضایی و ۲ برنز قادریان و اخلاقی به همراه پنجمی عبدولی با ۳۱ امتیاز چهارم شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: