تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۷ کد مطلب 74084

دیدگاه/ مهدی بینا:

شرف، شرافت و اشرافیت/ مهدی بینا

لیرغم اینکه از سکوت آن مرد بیش از دو سال می گذرد ، نیزه اندازها با نیزه، سنگ پران ها با سنگ و آنان که دستشان کوتاه است با فحاشی و دروغ پراکنی مدت هاست قصد دارند تاریخ مصور و مجسم هشت ساله را نیست و نابود کنند و نگذارند حتی خاطره ای از آن مرد و آرمان هایش در اذهان این ملت تصویر گری نماید

میدان ۷۲/ مهدی بینا: امروز مصاحبه ی مرعشی در حالی در راس اخبار فضای مجازی و رسانه های داخلی قرار گرفت که نوع ادبیات آن در نوع خود بی نظیر و اما بسیار تکان دهنده بود.
“هر کس از تکرار احمدی نژاد تنش نلرزد شرف ندارد”

آری در حالی شاهد این نوع ادبیات هستیم که نظام جمهوری اسلامی نظام صلح ، محبت،عزت، برادری و کرامت است و احمدی نژاد در این نظام یک انسان معمولی نیست و مدت هشت سال بالاترین سکان اجرایی کشور را در دست داشته است. وی در طول این هشت سال همه هم و غمش را برای تحقق آرمان های انقلاب و زنده کردن کلام نورانی امام راحل عظیم الشأن گذاشت و در تمام کرسی های بین المللی فریادگر آزادی، کرامت ، عزت و عدالت بود و توانست بخش اعظمی از اقشار مختلف جامعه ،که اکثریتشان را اقشار محروم و مستضعف تشکیل می دادند، با خود همراه کند.آزادی خواهان ، عدالت طلبان و مستضعفان در جای جای این کره ی خاکی با وی خاطرات خوش بسیاری را تجربه کردند و بسیاری از آنان هنوز هم رویای آمدن آن مرد را در سر می پرورانند.بسیاری از مردم دلشان برای فریاد عدالت خواهی آن مرد تنگ شده است، بسیاری از مردم دلشان برای به چالش کشیدن غرب و به زانو در آوردن استکبار و نظام سلطه در مجامع بین المللی تنگ شده است و…

حال علیرغم اینکه از سکوت آن مرد بیش از دو سال می گذرد ، نیزه اندازها با نیزه، سنگ پران ها با سنگ و آنان که دستشان کوتاه است با فحاشی و دروغ پراکنی مدت هاست قصد دارند تاریخ مصور و مجسم هشت ساله را نیست و نابود کنند و نگذارند حتی خاطره ای از آن مرد و آرمان هایش در اذهان این ملت تصویر گری نماید

آنان که امروز حامیان احمدی نژاد را بی شرف می خوانند خوب می دانند اکثریت حامیان احمدی نژاد ضعفا، فقرا ومحرومان و مظلومان هستند و اینکه ما را بی شرف می دانند از شکم سیری است. آری حق با شماست چون ما کوتاهی کردیم و کوتاهی ما این است که نباید اجازه می دادیم آرمان های امام و شهدا فراموشمان شود . ما نباید اجازه می دادیم وصیت امام راحل عظیم الشأنمان فراموش شود وانقلاب به دست نااهلان بیفتد .

انقلاب آمد تا همه آقا باشند ، انقلاب آمد که همه عزتمند باشند ، انقلاب آمد که همه برادر باشیم، انقلاب آمد که عدالت احیا شود ، انقلاب آمد که همه کرامت داشته باشند ،انقلاب ما انقلاب مستضعفان بود و قرار بود مستضعفان حاکمان و وارثان زمین باشند و این گناه نابخشودنی ماست که گذاشتیم در کمتر از سه دهه آرمان های خمینی کبیر( ره) کمرنگ شود ، منحرف شود و سپس از یاد ها برود .

اگر آرمان های انقلاب از یادمان نمی رفت امروز اشرافیت مدرن انقلاب را به تمسخر نمی گرفت .

در قبل از رسالت پیامبر خاتم ارزش انسان ها به اشرافیت و ثروتشان بود و محرومان و مستضعفان از حقوق پایینی برخوردار بودند، تا اینکه محمد صلوات الله و سلامه علیه مبعوث شد و کاخ ثروتمندان را ویران کرد و ضعفا و مستضعفان بر زمین حاکم شدند.
اما امروز در دهه چهارم انقلاب شاهد آن هستیم تحریف گران انقلاب ، انقلاب را به تمسخر گرفته و حامیان دولت محرومین را بی شرف میخوانند

آیا شرف و شرافت فقط با اشرافیت سازگار است و آیا مستضعفان شریف نیستند؟ آیا این اظهارات با خوی انقلابی گری در یک چارچوب می گنجد؟ اگر شما که خود از خانواده اشرافیت هستید و ماهیتتان بر همگان معلوم است ، خود را شریف می دانید آری ما راهمان را از شما جدا می دانیم و به بی شرف بودنمان در اذهان شما افتخار می کنیم.

  1. گیتی :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    خانواده اشرافیت ومرعشی؟! اینها اگر واقعا از اشراف بودند لااقل ادبیات شعبون بی مخی را کنار میگذاشتند۰ درود براحمدی نژاد که ماهیت این تازه به دوران رسیده ها ویغماگران پس ازانقلاب را روشن کرد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: