تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۷ کد مطلب 74086

واکنش نایب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس به بی شرف خواندن مردم؛

احمدی نژاد نگذاشت از بیت المال سواستفاده کنند/ دولت اعتدال ۵۴۰۰ هکتار از زمین های بم را به طیف مرعشی تقدیم کرده

حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی در واکنش به توهین‌ها از سوی مرعشی به رای‌دهندگان دولت قبلی که آنها را بی‌شرف خوانده است، اظهار داشت: صحبت‌های مرعشی علیه دولت قبلی به این دلیل بوده است که وی و اطرافیانش در دوران احمدی‌نژاد نتوانستند از بیت‌المال سوءاستفاده کنند.

به گزارش میدان ۷۲، حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان در واکنش به توهین‌ها از سوی مرعشی به رای‌دهندگان دولت قبلی که آنها را بی‌شرف خوانده است، اظهار داشت: صحبت‌های مرعشی علیه دولت قبلی به این دلیل بوده است که وی و اطرافیانش در دوران احمدی‌نژاد نتوانستند از بیت‌المال سوءاستفاده کنند.

نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اما بعد از روی کار آمدن دولت یازدهم، طبق تصویب دولت ۵ هزار و ۴۰۰ هکتار از زمین‌های بم به آنها داده شد.

وی افزود: قبل از این هم مرعشی و دوستان وی مجموعه‌ای در کرمان با عنوان هفت باغ داشتند که دولت‌های قبل از احمدی‌نژاد در اختیار آنها گذاشته بودند و عصبانیت آنها از دولت قبل این است آن طوری که در دولت‌های گذشته از بیت‌المال استفاده می‌کردند، نتوانستند استفاده کنند.

غضنفرآبادی تصریح کرد: البته جای نگرانی وجود دارد، دولت اعتدال که خود را حامی ارزش‌های نظام، انقلاب و امام خمینی (ره) می‌داند چه اتفاقی افتاده است که یک محکوم فتنه باید این چنین گستاخانه اظهار نظر کند و به عنوان یک بازیگر دولت نقش ایفا کند.

نایب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس خاطرنشان کرد: این صحبت مرعشی از لحاظ حقوقی جرم و قابل پیگیری است، دادستان کل و همه دادستان‌های شهرهای مختلف می‌توانند اعلام جرم کنند، چراکه این یک مسئله فراگیر است و به همه مردم ایران توهین شده است.

 1. محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 3

  بعد از روی کار آمدن دولت یازدهم، طبق تصویب دولت ۵ هزار و ۴۰۰ هکتار از زمین‌های بم به آنها-طیف مرعشی-داده شد.

 2. مهدی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  اگر احمدی نژاد نگذاشت از بیت المال سوء استفاده کنند پس این همه دزدی و اختلاس کار آمریکاییها بود؟
  واقعاً مرگ بر…………………..

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: