تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۴ کد مطلب 74248

کنایه سنگین داریوش سجادی به حسین مرعشی؛

حسین مرعشی و شرافت!؟

داریوش سجادی نوشت: دفاع از دولت نهم و دهم و اعاده حیثیت از ملتی که دو بار به احمدی نژاد رای دادند و اکنون از جانب مرعشی بی شرف توصیف می شوند باشد به عهده همان ملتی که دو بار به ایشان رای دادند.

به گزارش میدان ۷۲، داریوش سجادی مشاور سابق یکی از سران فتنه در واکنش به اظهارات بی ادبانه ی مرعشی نوشت: اظهارات توهین آمیز حسین مرعشی به ملت ایران با واکنش های مختلفی مواجه شده است. او که در توهین ید طولایی دارد گفته: کسی که «شرف» دارد حتما از بازگشت احمدی نژاد تنش خواهد لرزید.»

داریوش سجادی در واکنش به اظهارات مرعشی نوشت:ظاهرا حسین مرعشی از حیث ادبیات و گفتمان، برخوردار ار خاستگاهی مشترک با دیگر مرعشی ها از جمله عفت مرعشی است!

مشارالیه اخیرا ابراز لحیه فرموده اند که:اگر کسی از تکرار دولت‌های نهم و دهم، تنش نلرزد و متاثر نشود یک ایرانی «باشرف» نیست!

به بیانی دیگر ایشان بر این نکته ابرام ورزیده اند که:آنانکه بدنبال تکرار دولت های نهم و دهم اند بی شرف اند و ایضاً آنانی که مانند ایشان (مرعشی) در تلاش برای ممانعت از بازتولید دولت نهم و دهم اند فی الواقع برای شرف شان و صیانت از شرف شان اهتمام می ورزند.

ملالی نیست!

به هر حال دفاع از دولت نهم و دهم و اعاده حیثیت از ملتی که دو بار به احمدی نژاد رای دادند و اکنون از جانب مرعشی بی شرف توصیف می شوند باشد به عهده همان ملتی که دو بار به ایشان رای دادند.
اما جنس کینه و غیظ «مرعشیان» نیز خالی از ملاحت توام با بلاهت نیست و یادآور سفاهت دریا سالار «لُرد ولینگتون» در عتابش به «ناپلئون بناپارت» است که در میانه جنگ های انگلستان با فرانسه خطاب به بناپارت اظهار داشت:«انگلیسی ها برای شرف می جنگند و فرانسوی ها برای پول!»

لـُـغـُزی که با پاسخ حاذقانه بناپارت، دریا سالار به جفنگ افتاده را به کفایت ادب کرد مبنی بر آنکه: طبیعی است هر کس برای آن چیزی می جنگد که ندارد!

 1. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  سلام…
  اینها آدم حسابی نیستند ولی اینکه گفته ایشان را به مردم نسبت بدهید صحیح نیست.. مرعشی گفت اگر کسی به دکتر رای بدهد شرافت ندارد… نگفت هر کسی که رای داده قبلاً شرافت ندارد!!.. موید باشید

 2. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  یکی نیست به این بابا بگه چرا بحثو عوض میکنی؟
  حال خواهرزاده ات چطوره؟؟

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: