تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۷ کد مطلب 75026

رمزگشایی از دروغ های روزنامه «اعتماد» با صدا و تصویر احمدی نژاد

میدان ۷۲ با انتشار صدا و تصاویر احمدی نژاد دروغ های روزنامه های طرفدار دولت راستگویان را برملا کرد.

به گزارش میدان ۷۲، روزنامه اعتماد با انتشار گزارشی مالامال از دروغ، به توصیف سخنرانی روز چهارشنبه دکتر احمدی نژاد در مسجد محمدیه تهران پرداخت.

روزنامه اعتماد نوشته است:

سخنرانی‌اش که تمام شد دست به دعا برداشت و خطاب به حاضران در مجلس گفت: «من دعایی می‌کنم و شما بلند بگویید آمین: ان‌شاء‌الله دوره مال مردم‌خوری به سر خواهد آمد ».  بعد از یک مراسم ناموفق در امام‌زاده علی اکبر چیذر که به دلیل کمبود جمعیت احمدی‌نژاد ترجیح داد در آنجا حاضر نشود، حالا او و یارانش منطقه دیگری را در تهران برای برگزاری برنامه و سخنرانی انتخاب کردند.

 

با این حال اگر صوت ضبط شده  در پایان مراسم را گوش دهید، متوجه خواهید شد که احمدی نژاد اصلا چنین عباراتی را در دعاهای خود به کار نبرده است.

 

علاوه بر این روزنامه اعتماد در حالی شرکت کنندگان در مراسم را در حدود ۸۰ تا صد نفر عنوان کرده است که تصاویر منتشر شده از این مراسم، حکایت از حضور گسترده مردم در این مراسم را دارد.

از سوی دیگر این روزنامه مدعی شده است که افرادی که خود را مسئولان دفتر احمدی نژاد معرفی می کردند، در تکاپوی جمع آوری نامه های مردم و رساندن آنها به دست احمدی نژاد بودند. میدان ۷۲ از  نگارنده این گزارش دعوت می کند که اگر راهکار بهتری برای جمع آوری نامه های مردمی در میان سیل جمعیت مشتاق و علاقه مند به دکتر احمدی نژاد دارد، بیان کند.

۱۳۹۴۰۷۰۲۰۸۳۲۰۷۴۰۳۶۱۶۱۷۰۴۱۳۹۴۰۷۰۲۰۸۳۲۱۲۷۰۷۶۱۶۱۷۰۴۱۳۹۴۰۷۰۲۰۸۳۲۰۸۳۳۹۶۱۶۱۷۰۴۱۸۴۴۳۵۸

 1. ali :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 27

  سلام درسته تعداد بالاتر از ۱۰۰ نفره .حدودا به ۱۰۵ میرسه.

 2. بچه شبستر :
  آیا موافقید؟ Thumb up 21 Thumb down 0

  احمدی نژادا جان قرباندی .

 3. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 17 Thumb down 0

  بادعایت آب را الحق همانجاریختی
  کاین چنین دزدان بیت المال را آمد گران
  سپاس ابرمرد دوست داشتنی

 4. محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 8 Thumb down 0

  اعتماد هم یک یاز روزنامه های زنجیره ای جیره خوار و خالی بندیه که شماره دو نداره !

 5. سیدمجتبی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 8 Thumb down 0

  اینها خیلی وقته فهمیدن دوره ی تدبیر و کلید و سازندگی و اصلاحات تموم شده و از شدت وحشت از محبوبیت روز افزون دکتراحمدی نژاد دارن به در رو دیوار میزنن

 6. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  بگید هر چی مختلفان می گن درسته. بیاید یک بار روحانی یا هاشمی رو ببرید توی همین مسجد ببینید چند میلیون نفر میان استقبالش!!!!

 7. واقف :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دکتر احمدی نژاد هم مثل اربابش حسین (ع) تنهاست و این افتخار مومنین است .ولی طرفدارانش مبنای ( کم من فئه قلیله . غلبت فئه کثیره) هستند. انشاالله خدا به او عزت بلیشتر عنایت فرماید….

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: