تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴ - ۲۰:۴۷ کد مطلب 75090

حاج منصور ارضی: اگر این نمایندگان اشتباه کنند همه را به جهنم می‌برند

منصور ارضی گفت: «دعا کنید برای این نمایندگان که عاقلانه عمل کنند. اگر این نمایندگان اشتباه کنند همه را به جهنم می‌برند و کسی نمی‌تواند کاری بکند».

به گزارش میدان ۷۲، رجانیوز،  سخنرانی حاج منصور ارضی در مراسم دعای عرفه را به‌طور کامل روی خروجی خود قرار داد.

این مداح در بخشی از سخنان خود در طول دعای عرفه امسال، چنین گفته است: «… شما الان از برجام که همان جام زهر است چه می‌دانید؟ من هشدار می‌دهم به نمایندگان مردم در مجلس، چون ما دیگر به کسی امید نداریم‌، که مواظب باشید قیامتی هم هست، فریب نخورید، حقیقت این است که این مسئله سازش با دشمن است، هر کسی از نمایندگان حسینی است باید فریاد بزند، گرچه ٢٠۶ نفر فریاد زدند، منتها بعضی مسئولان مجلس به آن بی‌توجهی کردند، اینها چگونه می‌خواهند جواب خدا را بدهند؟»

او ادامه داد: «دعا کنید برای این نمایندگان که عاقلانه عمل کنند. اگر این نمایندگان اشتباه کنند همه را به جهنم می‌برند و کسی نمی‌تواند کاری بکند».

ارضی اضافه کرد: «امروز برای همه دعا کنید، مخصوصا نمایندگان که درست تصمیم بگیرند و جایی نروند که در بن‌بست گیر کنند و مجبور شوند قبول کنند. اگر قبول کنند خیلی مشکلات به‌وجود می‌آید. یاد کلام مقام معظم رهبری افتادم که چندین سال پیش فرمودند مگر ما بالاتر از زمان امیرالمؤمنین علیه‌السلام هستیم؟ امیرالمؤمنین علیه‌السلام خانه‌نشین شد. چه شد که ۵٠ سال بعد از رسول اکرم صلوات‌الله علیه، اباعبدالله علیه‌السلام را به آن وضعیت به شهادت رساندند و سر از بدنش جدا کردند؟ ملت آن موقع نفهمیدند و درست تشخیص ندادند، اگر خدایی ناکرده این نفهمی بر ما هم مستولی شود چه می‌شود؟ برای همین است که می‌گویم استغفار کنید».

  1. مهدیار :
    آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

    کم کم معلوم می شود که –این مجلس –در راس امور هست یا نیست
    حالا وقت امتحان سخت است
    وگرنه هو کشیدن به منتخب مردم که هنری ندارد دانشگاه آزاد را وقف کردن که هنری نداردو…

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: