تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۱ کد مطلب 75126

روح‌الله حسینیان: احمدی نژاد هنوز محبوب ترین است / پرونده مفاسد اقتصادی به دولت قبل از احمدی نژاد برمیگردد

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری، با اشاره به طرح اتهامات تخلفات اقتصادی و اختلاس هزاران میلیاردی در زمان ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد، گفت:‌ پرونده‌های مفاسد اقتصادی به هیچ وجه مربوط به دولت احمدی‌نژاد نیست و به دولت‌های قبل‌تر آن بر می‌گردد، این مسائل شایعاتی است که دشمنان برای تخریب چهره احمدی‌نژاد درست کردند.

به گزارش میدان ۷۲، عضو شورای مرکزی جبهه پایداری، با اشاره به طرح اتهامات تخلفات اقتصادی و اختلاس هزاران میلیاردی در زمان ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد، گفت:‌ پرونده‌های مفاسد اقتصادی به هیچ وجه مربوط به دولت احمدی‌نژاد نیست و به دولت‌های قبل‌تر آن بر می‌گردد، این مسائل شایعاتی است که دشمنان برای تخریب چهره احمدی‌نژاد درست کردند.

روح‌الله حسینیان با اشاره به حضور احمدی‌نژاد در دوره دوازدهم انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت:من بارها اعلام کرده‌ام و امروز نیز باز می‌گویم که در صورت شرکت احمدی‌نژاد در عرصه انتخابات، از وی حمایت می‌کنم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به موضوعات مطرح شده در رسانه‌ها مبنی بر بالا بودن جایگاه اجتماعی احمدی‌نژاد در کشور، ادامه داد: به نظر من پایگاه اجتماعی احمدی‌نژاد در کشور بسیار بالاتر از دیگران است، زیرا وقتی که مردم دوران مدیریت احمدی‌نژاد، سازندگی و توسعه تولید را به یاد می‌آورند، همگی حسرت آن دوران را می‌خورند.

وی همچنین درباره بروز صدها تخلف اقتصادی و اختلاس هزاران میلیاردی در زمان ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد و بازداشت جمعی از اطرفیان وی به این اتهام، گفت:‌ پرونده‌های مفاسد اقتصادی به هیچ وجه مربوط به دولت احمدی‌نژاد نیست و به دولت‌های قبل‌تر آن بر می‌گردد، این مسائل شایعاتی است که دشمنان برای تخریب چهره احمدی‌نژاد درست کردند.

  1. محمدیار :
    آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 2

    با درود وسلام برمعنای بصیرت جناب اقای حسینیان اره حاج اقا درتائید فرمایشات حضرت عالی من فکرمیکنم اقای احمدی نژاددر خرداد۹۶بالای ۵۰میلیون رای بیاره

  2. محسن :
    آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 2

    بلاخره یکی پیداشد حرف متفاوت بزنه

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: