تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۲ کد مطلب 75159

دکتر احمدی نژاد با صدور پیامی اعلام کرد؛

مسئولان دولت سعودی باید پاسخگو باشند

دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق با صدور اطلاعیه ای ، بر ضرورت پاسخگو بودن مسئولین دولت سعودی نسبت به فاجعه دردناک منا و کشته شدن هزاران تن از حجاج خانه خدا تاکید کرد.

به گزارش میدان ۷۲، دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق با صدور اطلاعیه ای ، بر ضرورت پاسخگو بودن مسئولین دولت سعودی نسبت به فاجعه دردناک منا و کشته شدن هزاران تن از حجاج خانه خدا تاکید کرد.

متن اطلاعیه دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق به شرح زیر است

بسم الله الرحمن الرحیم

در این روزها، که حادثه غمبار منا به از دست رفتن جان شمار قابل توجهی از مومنان موحد در سرزمین امن الهی منجر شده و تعدادی از زایران ایرانی نیز در خیل جان باختگان این فاجعه قرار دارند، با چشمانی اشکبار این ضایعه دردناک را به پیشگاه امام عصر(عج)، ملت شریف ایران، مقام معظم رهبری، همه مسلمانان و خانواده های داغدار تسلیت می گویم.

مسئولین دولت سعودی که مدعی خادمی حرمین شریفین هستند، به جای کشتار بی وقفه مردم بی دفاع و مسلمان یمن، بخصوص در ایام حج و ماه حرام، باید پاسخگوی ضعف مدیریت و احیانا دخالت برخی عوامل در ایجاد این فاجعه باشند و مسئولیت خود را در قبال حجاج، مصدومین و مفقودین و قربانیان این حادثه ایفا نمایند.

از خداوند منان شادی روح تمامی درگذشتگان این واقعه، شفای عاجل مجروحین، پیدا شدن مفقودین و آرامش و اجر خانواده ها و بستگان آنان و امنیت و آرامش حجاج و بازگشت سالم آنان به موطن خود را مسئلت دارم.

محمود احمدی نژاد

 1. حسین :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 1

  درود بر دکتر عزیز که نفس و قلمش حق است.

 2. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 1

  دکترعزیز خیلی می خوامت

 3. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 1

  با آرزوی آمرزش وطلب غفران همه عزیزان از دست رفته
  غیرتت را قهرمان باید ستود

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: