تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۳ کد مطلب 75230

جان صادق زیباکلام در خطر است!

درخواست های پی در پی صادق زیباکلام از ناطق نوری برای سر لیست شدن در لیست ائتلافی اصلاح طلبان در انتخابات مجلس، از حد معمول خارج شده و کار از زانو زدن گذشته است.

به گزارش میدان۷۲ صادق زیباکلام، فعال اصلاح طلب و استاد دانشگاه، چنان بر آمدن ناطق نوری به عرصه سیاست و پذیرفتن ناخدایی کشتی شکست خورده اصلاح طلبان تاکید و اصرار دارد که کار به التماس و مجیزگویی رسیده است. او در نامه ای به شیخ نور گفته در مقابلش زانو خواهد زد تا درخواست او را قبول کند.

این نامه ها و درخواست ها بسیار تکرار شده و روزنامه های اصلاح طلب نیز در چاپ و انتشار آن هیچ دریغی ندارند تا آقای دکتر آزارده خاطر نشود و ماشین مقاله نویسی و رکوردار سخنرانی و مناظرات اصلاح طلبان، خاموش نشود.

“جناب آقای ناطق نوری معزز، باور بفرمایید که کشور بشما نیازدارد، و دقیقا هم بواسطه این نیاز است که بنده در مقابلتان زانوزده و درخواست می نمایم که نه نگویید.”

آگهی های مربوط به خواهش های دکتر زیباکلام از ناطق نوری در روزنامه های کثیرالانتشار، امروز هم به چاپ رسیده است و دکتر برای آنکه دل ناطق نوری را به دست آورد، پته تمامی دوستان اصلاح طلب خود را در مجلس و حتی رئیس اش را زده است و گفته آن مجلس وقتی به هاشمی رفسنجانی پشت کرد و سنگ اندازی کرد، هیچ کاری در راستای آرمان های اصلاح طلبان انجام نداد چون رئیس اش به درد نخور بود، اما ناطق به درد ریاست مجلس بعدی می خورد تا آن مشکلات دیگر پیش نیاید!

به نظر می رسد آمدن یا نیامدن ناطق نوری خواب را از چشمان زیباکلام ربوده و تنها در رویای آمدنش به سر می برد. عشق آمدن ناطق از نور و چشم و چراغ بهارستان را روشن کردن در کلام دکتر موج می زند. صبری که به نظر می رسد در حال به سرآمدن است و اقدامات بعدی زیباکلام برای جلب رضایت شیخ دیار نور ممکن است به جای باریکی کشیده شود.

برخی از کارهایی که ممکن است صادق زیباکلام برای آمدن ناطق نوری و سرلیست اصلاح طلبان شدن انجام دهد به این قرار است:

۱- جعل شناسنامه ناطق نوری و ثبت نام در انتخابات مجلس به نمایندگی از وی.

۲- نامه نگاری با شخص اوباما و درخواست از باراک برای در دستور کار قرار دادن مذاکره با ناطق نوری در عمان.

۳- سفر زمینی با پای پیاده تا ورودی ویلای ناطق در شهرستان نور در مازندران و بست نشستن برای جلب رضایت معشوق.

۴- آتش زدن همزمان پرچم آمریکا و تصاویر رضاخان برای نشان دادن بریدن از عشق های قبلی و دل سپردن به عشق جدید.

۵- گروگان گیری نمادین در سفارت نیمه باز انگلستان و منوط کردن آزادی گروگان ها به رئیس مجلس شدن ناطق نوری.

۶- استفاده از یک گالن بنزین وارداتی کمپانی ابتکار یا برج میلاد قالیباف برای خودکشی جهت برافروختن احساسات شیخ نور.

۶- …

منبع: فرهنگ نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: