تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۴ کد مطلب 75270

آیا واقعا سفر رئیس جمهور نیمه تمام ماند؟

روغن ریخته را نذر امامزاده نکنید!

امروز خبری از سوی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور مبنی بر اینکه روحانی سفر خود را نیمه تمام می گذارد منتشر شد.

به گزارش سرویس سیاسی میدان ۷۲، امروز خبری از سوی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور مبنی بر اینکه روحانی سفر خود را نیمه تمام می گذارد منتشر شد.

پرویز اسماعیلی گفت: رییس جمهوری اسلامی ایران با نیمه تمام گذاشتن سفرش، عصرامروز نیویورک را برای حضور در مراسم انتقال پیکر حجاج کشورمان که در حادثه اخیر منا جان باختند، ترک می کند.

انتشار این خبر در حالی بود که خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران ظهر روز یکم مهرماه از پنج روزه بودن سفر رئیس جمهور خبر داده بود. با توجه به خبر ایرنا، از ابتدا هم بنا بر این بوده است که رئیس جمهور سفرش در روز دوشنبه به پایان برسد.

۲۰۱۵-۰۹-۲۸ ۱۴.۰۴.۱۸

اعلام قبلی این موضوع توسط خبرگزاری ایرنا نشان می دهد که در واقع سفر رئیس جمهور آنچنان هم نیمه تمام نمانده است و بنا بوده وی در همین تاریخ به کشور بازگردد.

 1. محب :
  آیا موافقید؟ Thumb up 8 Thumb down 9

  عجب دولت راستگویی داریم….

 2. صدر از مشهد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  بعد از مرگ سهراب نوش دارو .

 3. مائده :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بله.. شماها که همیشه نشون دادین ادم های بی انصافی هستین. اونقدر بی انصاف که اگه اون آقای سابق چنین رفتاری می کرد کلی تو بوق و کرنا می کیدین و براش هورا هم می کشیدین که چقدر مردم دوسته و به فکر ملتشه!! ای کاش قبل از این قلم فرسایی های نابجا کمی هم به تبعات کارهاتون توجه کنید.

 4. مائده :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ضمن اینکه سفر پنج روزه یعنی رییس جمهور باید سه شنبه شب برمی گشت نه دوشنبه شب. گرچه برای شما که شعارتون عدالت و انصافه!!! این چیزا مهم نیست… کار خودتون رو می کنین.. مثل همیشه.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: