تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۹ کد مطلب 75278

پناهیان : درباره فاجعه منا ناگفته هایی دارم که منتظرم زائران برگردند

پناهیان: من منتظرم تا حاجیان به کشور بازگردند تا آن موقع اخباری را به شما بگویم که بدانید و مطمئن شوید که آل سعود برای اینکه مطمئن شود این قتل عام صورت گرفته است چه اقدامات اضافه‌ای انجام داده است.

حجت الاسلام پناهیان در خصوص فاجعه رخ داده در منا تصریح کرد: اگر اداره این مسیر سه کیلومتری را در منا به خود حجاج محول می‌کردند این فاجعه اتفاق نمی‌افتاد اگر اجازه می‌دادند آب به حجاج برسد و آن‌ها به هم کمک رسانی کنند ما شاهد این اتفاق تلخ نبودیم.

استاد حوزه و دانشگاه همچنین خاطرنشان کرد: اگر وزیر عربستان در وضعیت کنونی برای هر کشور اسلامی درخواست دیدار بفرستد قبول کردن آن یک ننگ بزرگ است و جالب اینجاست که وزیر امور خارجه کشور خودمان برای این وزیر درخواست دیدار ارسال می‌کند و آن هم با کمال افتخار این درخواست را رد می‌کند!

حجت الاسلام پناهیان در پایان سخنان خود در مراسم ختم «سوگواره مومنان مهاجر» گفت: با مختصری انیمیشن و فیلم می‌شود این حرف‌ها را ثابت کرد و من منتظرم تا حاجیان به کشور بازگردند تا آن موقع اخباری را به شما بگویم که بدانید و مطمئن شوید که آل سعود برای اینکه مطمئن شود این قتل عام صورت گرفته است چه اقدامات اضافه‌ای انجام داده است.

  1. فرزند یک شهید :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    قطعا ایم حادثه قتل عمدی بوده اگر آقای روحانی و ظریف ماست مالی نکنند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: