تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱ - ۱۸:۰۳ کد مطلب 76109

خبر دروغ کل مازندران را به هم ریخت/گله گذاری بابلی ها به خبرنگاران

به گزارش پایگاه ۵۹۸، ساکنان شهر بابل و روستای کپورچال از انتشار خبر تلفات جانی در مراسم خاکسپاری هادی نوروزی به شدت عصبانی شدند. به گزارش خبرنگار کاپ از روستای کپورچال، پیرو انتشار خبر تخریب یکی از دیوارهای روستای کپورچال بر سر مردم و رقم خوردن تلفات جانی و آسیب جمعی از حاضران در مراسم […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، ساکنان شهر بابل و روستای کپورچال از انتشار خبر تلفات جانی در مراسم خاکسپاری هادی نوروزی به شدت عصبانی شدند.

به گزارش خبرنگار کاپ از روستای کپورچال، پیرو انتشار خبر تخریب یکی از دیوارهای روستای کپورچال بر سر مردم و رقم خوردن تلفات جانی و آسیب جمعی از حاضران در مراسم خاکسپاری هادی نوروزی موجی از نگرانی و تشویش خانواده های ساکن بابل و شهرهای اطراف در مازندران را در بر گرفت.

بر اساس این گزارش افرادی که دور از این منطقه از حضور نزدیکان و دوستانشان در مراسم خاکسپاری مطلع بودند با اطلاع از این خبر هولناک به شدت نگران عزیزانشان شده و در تماس های مکرر با آنها پیگیر وضعیت جسمانی و شرایط مراسم خاکسپاری شدند.

این درحالی بود که تنها بخشی از دیوار آرامگاه روستای کپورچال بر اثر فشار جمعیت فرو ریخته و تعدادی آجر روی زمین برگشته بود.

افرادی که در مراسم حضور داشتند پس از اطلاع از انتشار چنین خبر اشتباهی نسبت به انتشار آن به نمایندگان رسانه های گروهی حاضر در محل معترض شده و سوال می کردند چرا به دروغ چنین خبری را منتشر کرده اید تا خانواده های ما در خارج از این منطقه تا این حد نگران شوند؟

مراسم خاکسپاری مرحوم هادی نوروزی بدون هیچ گونه تلفات جانی به پایان رسید و تنها تعدادی از نزدیکان و اقوام نزدیک آن مرحوم بر اثر اندوه فراوان و گرمای هوا بی حال شدند که با کمک حاضران خیلی زود به حالت عادی برگشتند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: