تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱ - ۲۱:۳۲ کد مطلب 76131

برخورد نیروی‌انتظامی به طلاب متحصن درقم

عصر امروز مأمورین نیروی انتظامی با ورود به حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) و مسجد اعظم با متحصنین در این مسجد برخورد نمود. به گزارش قم نا، عصر امروز مأمورین نیروی انتظامی با ورود به حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) و مسجد اعظم با متحصنین در این مسجد برخورد نمود. طلاب حوزه های […]

عصر امروز مأمورین نیروی انتظامی با ورود به حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) و مسجد اعظم با متحصنین در این مسجد برخورد نمود.

به گزارش قم نا، عصر امروز مأمورین نیروی انتظامی با ورود به حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) و مسجد اعظم با متحصنین در این مسجد برخورد نمود.

طلاب حوزه های علمیه ی قم پنجشنبه گذشته در اعتراض به سند برجام و برای افزایش دقت مجلس شورای اسلامی در تصویب این سند در مسجد اعظم در جوار حضرت معصومه (سلام الله علیها) دست به تحصن زدند و قرار بود تا یکشنبه ادامه یابد. بر اساس مشاهدات خبرنگار این پایگاه مأمورین نیروی انتظامی با برخورد با متحصنین آقا و خانم در این مسجد، آنان را بازداشت و بر اساس شنیده ها به مقر نیروی انتظامی در نزدیکی میدان هفتاد و دو تن بردند.

لازم به ذکر است پیش از این سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در واکنش به تجمع صورت گرفته علیه برجام مقابل مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی انتظامی بر مدار قانون عمل می کند و هیچ گروهی بدون مجوز اجازه تجمع ندارد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: