تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲ - ۰۱:۲۴ کد مطلب 76162

پاسخ کی‌روش به‌درخواست عالیشاه

هافبک پرسپولیس که همراه تیم ملی در اردوی دوبی به سر می‌برد، گفت: اصلاً نمی‌توانیم درگذشت هادی نوروزی را درک کنیم و اگر اجازه داشتیم اردوی تیم ملی را ترک می‌کردیم و به ایران بازمی‌گشتیم. به گزارش پایگاه ۵۹۸، امید عالیشاه گفت: از لحظه‌ای که خبر درگذشت دوست و همبازی عزیزمان “هادی نوروزی” را شنیدیم […]

هافبک پرسپولیس که همراه تیم ملی در اردوی دوبی به سر می‌برد، گفت: اصلاً نمی‌توانیم درگذشت هادی نوروزی را درک کنیم و اگر اجازه داشتیم اردوی تیم ملی را ترک می‌کردیم و به ایران بازمی‌گشتیم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، امید عالیشاه گفت: از لحظه‌ای که خبر درگذشت دوست و همبازی عزیزمان “هادی نوروزی” را شنیدیم هنوز در شوک هستیم. من و بچه‌هایی که اینجا (دوبی امارات) حضور دارند، نمی‌توانیم با این مسئله کنار بیاییم. واقعاً دلمان می‌خواست هرچه زودتر به تهران بازمی‌گشتیم. دلمان طاقت نمی‌آورد که اینجا بمانیم، اما چاره‌ای نیست.

وی ادامه داد: روحیه خوبی نداریم و دوست داشتیم ایران باشیم. در همین ارتباط با کارلوس کی‌روش هم صحبت کردیم. او هم از شنیدن این خبر خیلی ناراحت شد و به ما گفت: شما را درک می‌کنم ولی شما هم باید تیم ملی را درک کنید. ما در شرایط مسابقه هستیم و من و تیم ملی روی شما حساب می‌کنیم.

منبع: سایت باشگاه پرسپولیس

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: