تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲ - ۰۲:۲۶ کد مطلب 76168

انتقال دوبازیکن گسترش فولاد به تراکتور سازی تا پایان فصل

مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز تمدید حضور سعید آقایی و سامان نریمان جهان در تیم فوتبال تراکتورسازی را هدیه‌ای برای هواداران پرشور فوتبال تبریز دانست. به گزارش مشرق، با توجه به اتمام دوره مقدس خدمت سربازی دو بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز که در تیم تراکتورسازی حضور داشتند و بنا به شرایط تیم اول […]

مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز تمدید حضور سعید آقایی و سامان نریمان جهان در تیم فوتبال تراکتورسازی را هدیه‌ای برای هواداران پرشور فوتبال تبریز دانست.

به گزارش مشرق، با توجه به اتمام دوره مقدس خدمت سربازی دو بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز که در تیم تراکتورسازی حضور داشتند و بنا به شرایط تیم اول شهر، با تمدید حضور آنان در این تیم موافقت گردید.

براین اساس و در راستای کمک به تقویت تیم فوتبال تراکتورسازی، محمدرضا زنوزی، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه سرمایه گذاری دریک و مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز، با انتقال سعید آقایی و سامان نریمان جهان به تیم فوتبال تراکتورسازی تا پایان فصل پانزدهم لیگ برتر موافقت نموده و آن را هدیه ای به هواداران پرشور فوتبال تبریز قلمداد کرد.

مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز با ابراز امیدواری نسبت به موفقیت تیم فوتبال تراکتورسازی در رقابت های لیگ برتر، جام حذفی و مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، خواستار حمایت بیش از پیش هواداران پرشور فوتبال تبریز از این تیم شد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: