تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲ - ۰۳:۵۶ کد مطلب 76172

آماده‌باش آتش‌نشانی برای تشییع قربانیان منا

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آماده باش آتش نشانی برای مراسم تشییع پیکر جانباختگان فاجعه منا خبر داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سید جلال ملکی درباره تمهیدات آتش نشانی پایتخت در مراسم تشییع جانباختگان فاجعه منا اظهار کرد: برابر هماهنگی‌های انجام شده این مراسم در ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه […]

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آماده باش آتش نشانی برای مراسم تشییع پیکر جانباختگان فاجعه منا خبر داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سید جلال ملکی درباره تمهیدات آتش نشانی پایتخت در مراسم تشییع جانباختگان فاجعه منا اظهار کرد: برابر هماهنگی‌های انجام شده این مراسم در ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه در محدوده دانشگاه تهران آغاز می‌شود و سازمان آتش نشانی نیز از یک ساعت قبل از شروع مراسم در معابر اطراف دانشگاه تهران مستقر خواهد شد.

وی با بیان اینکه آتش نشانی ۱۰ خودرو و موتور سیکلت را در این روز به کار خواهد گرفت، افزود: بیش از ۳۰ آتش نشان نیز تامین ایمنی این مراسم را بر عهده خواهند گرفت. ضمن اینکه تمامی ایستگاه های اطراف محل برگزاری نیز در آماده‌باش هستند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه مدیران آتش نشانی نیز از محل بازدید خواهند کرد، افزود: شهروندان در صورت بروز هرنوع حادثه احتمالی می‌بایست ضمن حفظ خونسردی خود به ماموران مستقر آتش‌نشانی مراجعه کرده با ۱۲۵ تماس بگیرند.

به گفته ملکی آتش‌نشانان تا پایان مراسم و تخلیه معابر از جمعیت در محل حضور خواهند داشت.

منبع: ایسنا

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: