تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۳ کد مطلب 76244

امیدوارم با قهرمانی پرسپولیس روح نوروزی شادشود

سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که هیچ‌وقت هادی نوروزی برای این تیم حاشیه‌ساز نشد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، حمید درخشان با اشاره به درگذشت هادی نوروزی به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: اصلا نمی‌توانم این موضوع را هضم کنم. هادی فوتبالیست سالم، فیزیکی و گردن‌کلفتی بود و خیلی عجیب است که اینطور […]

سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که هیچ‌وقت هادی نوروزی برای این تیم حاشیه‌ساز نشد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، حمید درخشان با اشاره به درگذشت هادی نوروزی به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: اصلا نمی‌توانم این موضوع را هضم کنم. هادی فوتبالیست سالم، فیزیکی و گردن‌کلفتی بود و خیلی عجیب است که اینطور از بین ما رفت. او بچه‌ای بود که خیلی چیزها را درون خودش می‌ریخت و مثل خیلی‌ها اهل فریاد زدن و اعتراض کردن نبود تا حقش را اینگونه بگیرد.

او ادامه داد: من هیچ‌وقت ندیدم هادی تیم را اذیت کند یا در زمین مسابقه بدقلق باشد. نهایت کاری که نوروزی هنگام ناراحتی انجام می‌داد این بود که به کادر فنی بگوید حالش خوب نیست و نمی‌تواند تمرین کند. هادی فوتبالیست مطیعی بود و هیچ‌وقت جو تیم را به‌هم نمی‌ریخت.

درخشان درمورد اینکه آیا این اتفاق در روند پرسپولیس تأثیر منفی نخواهد گذاشت، گفت: مرگ یک واقعیت تلخ است که باید آن‌را پذیرفت. هادی دیگر از بین ما رفته و با هیچ اتفاقی برنمی‌گردد. پرسپولیس باید در بازی‌های آینده با اقتدار بیشتری بازی کند تا به سمت قهرمانی برود. امیدوارم امسال با قهرمانی پرسپولیس، روح نوروزی شاد شود. من برای خانواده او از خداوند طلب صبر می‌کنم.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: