تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲ - ۱۳:۵۶ کد مطلب 76267

رونمایی از پیشرفته‎ترین خودروی‌برقی خودکار

نخستین سری از خودروهای برقی از پاییز سال ۲۰۱۶ در تأسیسات خودروسازی جنرال موتورز آمریکا به حرکت درمی آیند که «خودشان» رانندگی می کنند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مهندسان مرکز فنی وارن شرکت جنرال موتورز واقع در میشیگان از هم اکنون خود را برای رونمایی از ۲۰۱۷ Chevrolet Volt آماده می کنند. این خودرو با […]

نخستین سری از خودروهای برقی از پاییز سال ۲۰۱۶ در تأسیسات خودروسازی جنرال موتورز آمریکا به حرکت درمی آیند که «خودشان» رانندگی می کنند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مهندسان مرکز فنی وارن شرکت جنرال موتورز واقع در میشیگان از هم اکنون خود را برای رونمایی از ۲۰۱۷ Chevrolet Volt آماده می کنند. این خودرو با بهره گیری از پیشرفته ترین فناوری های سیستم های مستقل حرکتی طراحی و ساخته شده و قابلیت حرکت خودکار آن هم با بالاترین ضریب دقت و ایمنی را دارد.

جنرال موتورز در نظر دارد تا با هدف فراهم سازی مقدمات تولید انبوه و فروش چنین محصولاتی در بازارهای جهانی، ابتدا آن را در کنار کارگران و کارمندانش آزمایش کند. از این رو قرار است از پاییز سال آینده افرادی که در مرکز فنی وارن کار می کنند برای تردد در محدوده این تأسیسات بزرگ سوار بر ۲۰۱۷ Chevrolet Volt شوند.

افراد برای استفاده از این خودرو تنها باید از اپلیکیشن نصب شده بر روی تلفن همراهشان جهت رزرو آن استفاده کرده و در ادامه مقصد مورد نظرشان را تعیین کنند. خودرو پس از انتقال سرنشینان به مقصد مورد نظرشان، خود را در محلی مناب پارک می کند.

شرکت جنرال موتورز که این شورلت جدید را تولید کرده (شرکت شورلت یکی از زیرمجموعه های جنرال موتورز آمریکا به شمار می آید) در نظر دارد در آینده نزدیک نخستین سری از این محصول را روانه بازارهای جهان کند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: