تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲ - ۱۵:۲۴ کد مطلب 76292

دستورگودرزی برای خاطیان تشییع پیکر نوروزی

مازیار ناظمی با اظهار تاسف از مسایل پیش آمده برای ورود علاقمندان به مراسم تشییع پیکر کاپیتان با اخلاق پرسپولیس به مجموعه آزادی گفت: وزیر ورزش و جوانان دستور پیگیری این موضوع و برخورد با خاطیان را داده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در گفت وگو با […]

مازیار ناظمی با اظهار تاسف از مسایل پیش آمده برای ورود علاقمندان به مراسم تشییع پیکر کاپیتان با اخلاق پرسپولیس به مجموعه آزادی گفت: وزیر ورزش و جوانان دستور پیگیری این موضوع و برخورد با خاطیان را داده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با اظهار تاسف از مسائل پیش آمده برای ورود علاقمندان به مراسم تشییع کاپیتان با اخلاق پرسپولیس به مجموعه آزادی، گفت: وزیر ورزش و جوانان دستور پیگیری این موضوع و برخورد با خاطیان را داده است.

ناظمی افزود: ظاهرا همزمانی یک مراسم خیریه دیگر در مجموعه ورزشی آزادی تهران با مراسم تشییع موجب گرفتن بهای پارکینگ از علاقمندان و هواداران پرسپولیس شده است، ولی در هر صورت این مسائل غیر مسئولانه بوده و با دستور دکتر گودرزی مدیران شرکت توسعه و نگهداری و مدیر مجموعه ورزشی آزادی تهران ملزم به پیگیری موضوع و عذرخواهی از مردم و علاقمندان فوتبال شدند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: