تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۵ کد مطلب 76331

تحسین پوشش ورزشکاران ایران +عکس

به گزارش پایگاه ۵۹۸، پوشش ظاهری رسمی کاروان ورزشی ناشنوایان در مسابقات آسیایی و اقیانوسیه باعث حیرت و شگفتی بسیاری از جمله کشور میزبان مسابقات شد. مراسم افتتاحیه مسابقات هشتمین دوره بازی‌های آسیایی و اقیانوسیه ناشنوایان امروز در حالی در ورزشگاه آره‌نا شهرتائویوان (واقع در ۳۰ کیلومتری تایپه، مرکز تایوان) انجام گرفت که تنها کشوری […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، پوشش ظاهری رسمی کاروان ورزشی ناشنوایان در مسابقات آسیایی و اقیانوسیه باعث حیرت و شگفتی بسیاری از جمله کشور میزبان مسابقات شد.

مراسم افتتاحیه مسابقات هشتمین دوره بازی‌های آسیایی و اقیانوسیه ناشنوایان امروز در حالی در ورزشگاه آره‌نا شهرتائویوان (واقع در ۳۰ کیلومتری تایپه، مرکز تایوان) انجام گرفت که تنها کشوری که در بین ۲۲ کشور حاضر در مسابقات ، ورزشکارانش لباس رسمی به تن داشتند، ایران بود.

در شرایطی که ورزشکاران کشورهای دیگر عموما با گرمکن و یا پیراهن در مراسم افتتاحیه شرکت کردند، ورزشکاران زن و مرد ایرانی با لباس‌های یکدست رسمی در مراسم حضور یافتند.
 

تحسین پوشش ورزشکاران ایران +عکس

این مساله باعث شد تا حتی مسئولان تیم تایوان، میزبان مسابقات از ایران به خاطر رعایت نظم و ترتیب تشکر و قدردانی کنند.

مسئول تیم بسکتبال تایوان در این مورد اظهار داشت: پوشیدن کت و شلوار توسط آقایان و مانتو توسط خانم‌های ورزشکار ایران به ما تایوانی‌ها این نکته را تفهیم کرد که چقدر برای حضور در مسابقات و نیز ما مردم، اهمیت و احترام قائل هستید.امروز از این دقت و نظم شما، درس خوبی گرفتیم و متوجه شدیم بهتر بود ورزشکاران ما نیز به عنوان میزبان ، به جای گرمکن، با لباس رسمی در مسابقات به احترام همه حضور می‌یافتند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: