تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲ - ۱۷:۴۵ کد مطلب 76358

باشگاه‌"پرسپولیس" هنوزدر شوک است

عضو هیات‌مدیره باشگاه‌پرسپولیس گفت: هادی نوروزی عضوی از باشگاه‌پرسپولیس است و باید از خانواده‌اش حمایت کنیم. به گزارش پایگاه ۵۹۸، حسین عبدی اظهار داشت: هادی نوروزی کاپیتان تیم و عضوی از باشگاه‌پرسپولیس بود و باید خانواده‌اش را حمایت کنیم و مطمئنا خانواده او فراموش نمی‌شوند و مورد توجه و حمایت باشگاه قرار خواهند گرفت. وی […]

عضو هیات‌مدیره باشگاه‌پرسپولیس گفت: هادی نوروزی عضوی از باشگاه‌پرسپولیس است و باید از خانواده‌اش حمایت کنیم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، حسین عبدی اظهار داشت: هادی نوروزی کاپیتان تیم و عضوی از باشگاه‌پرسپولیس بود و باید خانواده‌اش را حمایت کنیم و مطمئنا خانواده او فراموش نمی‌شوند و مورد توجه و حمایت باشگاه قرار خواهند گرفت.

وی افزود: فقدان ناگهانی هادی نوروزی یک اتفاق نادر بود و همه را ناراحت و غمگین کرد. باید جلسات هیات‌مدیره تشکیل شود و برای حمایت از خانواده هادی یک تصمیم خوب بگیریم و کار درست را انجام دهیم. باید در این مورد راهکارهای مناسب و درست را در نظر بگیریم اما اول باید در این رابطه بحث و گفت‌و‌گو شود و بعد از طریق باشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

عبدی در پایان گفت: پرسپولیس از بابت فقدان هادی نوروزی همه جوره لطمه خواهد خورد چه در بحث‌های فنی و چه از نظر روحی و روانی پرسپولیس ضربه می‌خورد چراکه هادی کاپیتان تیم بود و فقدان ناگهانی او باشگاه را در شوک فرو برده است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: