تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ - ۰۴:۵۲ کد مطلب 76449

فعالیت شیطان پرستان در دانشگاه‌های کشور

رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: امروز شاهد فعالیت طرفداران شیطان پرستی در محیط های دانشگاهی هستیم. به گزارش پایگاه ۵۹۸، ظهر یکشنبه حجت الاسلام امیری رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران در جمع فعالان مجازی شرق استان تهران با اشاره به جنگ نرم دشمن برای سست کردن […]

رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: امروز شاهد فعالیت طرفداران شیطان پرستی در محیط های دانشگاهی هستیم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، ظهر یکشنبه حجت الاسلام امیری رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران در جمع فعالان مجازی شرق استان تهران با اشاره به جنگ نرم دشمن برای سست کردن اعتقادات ملت ایران بویژه جوانان و نوجوانان اظهار داشت: دشمنان انقلاب اسلامی با تمام ابزارها و وسائل به جنگ اعتقادات و باورهای ملت ایران آمده است.

وی با اشاره به فعالیت دشمن در حوزه فضای مجازی ادامه داد: دشمن بر روی فضای مجازی سرمایه گذاری کرده است و تمامی فعالیت های این حوزه توسط سرویس های جاسوسی نظیر موساد رصد می شود.

رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران ادامه داد: این یک واقعیت است که دشمن تلاش دارد تا از طریق تکنولوژی و ابزارهای روز، ایدئولوژی و باورهای مورد نظر خود را گسترش دهد.

وی گسترش فرقه های انحرافی را در یکی از برنامه های دشمن در حوزه فضای مجازی و در میان جوانان و نوجوانان عنوان کرد و یادآور شد: امروز دشمن تلاش دارد تا در اعتقادات و باورهای ملت ایران به ویژه آینده سازان کشور انحراف ایجاد کند، به همین خاطر شاهد فعالیت بیش از چهار هزار شیطان پرست در محیط های دانشگاهی هستیم.

امیری متذکر شد: در این عرصه نقش خانواده ها در آگاهسازی و هدایت جوانان  و آینده سازان کشور بسیار موثر است و نباید اجازه داد که حیثیت و اعتقادات جوان ایران در عرصه فضای مجازی از بین برود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: