تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ - ۰۴:۵۹ کد مطلب 76451

خودسوزی زن‌باردار مقابل همسر‌ و‌ فرزندش

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مادر جوان که «حوا» نام دارد و قرار بود فرزند دومش متولد شود، بر اثر شدت سوختگی‌ها در بیمارستان امام رضای مشهد جان سپرد. ماجرای خودسوزی زن جوان اما به همین جا ختم نشد چون همسر و فرزند خردسالش با دیدن صحنه خودسوزی، به کمک این زن شتافتند و آنها هم […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مادر جوان که «حوا» نام دارد و قرار بود فرزند دومش متولد شود، بر اثر شدت سوختگی‌ها در بیمارستان امام رضای مشهد جان سپرد. ماجرای خودسوزی زن جوان اما به همین جا ختم نشد چون همسر و فرزند خردسالش با دیدن صحنه خودسوزی، به کمک این زن شتافتند و آنها هم دچار سوختگی شدید شدند. شامگاه سه‌شنبه هفته گذشته بود که فریادهای زن جوان در یکی از محله‌های نیشابور اهالی منطقه را شتابان به سمت خود کشاند. آنچه پیش روی اهالی این منطقه دیده می‌شد، پیکر زن جوانی بود که تمام بدنش میان شعله‌های آتش محصور شده و شوهر ۳۰ ساله و پسرش در حال خاموش‌کردن آتش بودند.

همسایه‌ها بلافاصله با دیدن این صحنه پلیس و اورژانس را خبر کردند. با آمدن عوامل اورژانس و ماموران پلیس مشخص شد زن جوان که باردار هم بوده است، با ریختن بنزین روی خودش اقدام به خودسوزی کرده و همسر و فرزندش هم که برای نجات او آمده بودند دچار سوختگی شدید شده‌اند. بنا بر اعلام عوامل اورژانس، اعضای این خانواده سه‌نفره همگی به بیمارستان امام رضای مشهد منتقل شدند. ابتدا اعلام شد حال هر سه نفر وخیم است اما شب گذشته خبر رسید مادر باردار، جان سپرده است.

تحقیقات اولیه ماموران از همسایه‌ها حکایت از آن دارد که این زن به خاطر مشکلات خانوادگی و فشار روحی و روانی دست به خودکشی زده است. با این حال به دستور اکبری‌مقدم دادستان نیشابور، این پرونده برای مشخص‌شدن علت دقیق اقدام به خودکشی این زن به‌صورت ویژه در دادگستری این شهرستان در دست بررسی قرار گرفت.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: