تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ - ۰۸:۰۸ کد مطلب 76469

هلاکت صدها تروریست در حمله هوایی روسیه به ادلب

به گزارش مشرق به نقل از دی پی پرس، گروه تروریستی داعش که هم اکنون بر بخش های از شهر تدمر (پالمیرا) در شمال سوریه سیطره دارد، بنای دروازه تاریخی موسوم به «قوس النصر» را در این شهر به کلی تخریب کرد.  قدمت این بنای تاریخی به قرن دوم میلادی می رسد. این در حالی […]

به گزارش مشرق به نقل از دی پی پرس، گروه تروریستی داعش که هم اکنون بر بخش های از شهر تدمر (پالمیرا) در شمال سوریه سیطره دارد، بنای دروازه تاریخی موسوم به «قوس النصر» را در این شهر به کلی تخریب کرد.

 قدمت این بنای تاریخی به قرن دوم میلادی می رسد. این در حالی است که تروریست های داعش پیشتر نیز دو معبد تاریخی «بل» و «بعلشمین» را تخریب کرده بود.

 از سوی دیگر، پایگاه العهد اعلام کرد ارتش سوریه مواضع تروریست ها در شهرک الحمیدیه در حومه القنیطره را مورد هدف قرار داده است. بر این اساس، شماری از تروریست ها در عملیات ویژه ارتش در این منطقه به هلاکت رسیده و شماری از ادوات نظامی تروریست ها منهدم شد.

 این منبع همچنین از وقوع یک انفجار تروریستی در منطقه الزهراء در شهر حمص سوریه خبر داد. در این انفجار دو نفر کشته و ۱۰ نفر زخمی شدند.

خبرگزاری رسمی سوریه(سانا) نیز با انتشار خبری اعلام کرد جنگند های روسی با همکاری نیروی هوایی ارتش سوریه، یک پایگاه آموزش نظامی و یک کارگاه ساخت بمب و مواد منفجره و همچنین انبار مهمات تروریست های داعش را در جسر الشغور، مورد هدف قرار داده و منهدم کردند.

در همین حال یک پایگاه نظامی داعش و انبار تسلیحات این گزوه تروریستی در شهر الطبقه واقع در استان الرقه سوریه و یک انبار تسلیحات در حومه ادلب نیز در حملات هوایی روسیه منهدم شد.

منابع سوری همچنین از هلاکت صدها تروریست و انهدام ادوات آنها در جریان عملیات ارتش علیه تروریست های داعش در حلب خبر دادند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: