تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۹ کد مطلب 76517

در حاشیه های سفر به نیویورک؛

از شعار خزانه خالی تا ایرباس جدید برای روحانی و خانواده!

عکسی از یک جلسه رسمی دولت در نیویورک منتشر شده که در آن عکس همسر حسین فریدون برادر روحانی دیده می شود. علاوه بر این روحانی در این سفر با هواپیمای ایرباس ۳۴۰ جدید تشریفاتی که به تازگی خریداری شده عازم نیویورک شد که این موضوع هم در نوع خود جالب توجه است.

به گزارش میدان ۷۲، دو هفته پیش، روحانی رئیس جمهور کشورمان همراه با هیئت همراه خود برای حضور در اجلاس سران کشورها راهی نیویورک شد.

در سفر رئیس جمهوری کشورمان به نیویورک، هیئتی نیز وی را همراهی می کرد و جمعی از مسئولین و مشاوران و خانواده ایشان به همراه رئیس جمهور در این سفر حضور داشتند.
این سفر که در جای خود حاشیه های زیادی داشت، همزمان با شهادت مظلومانه ۴۶۴ نفر از حجاج ایرانی در اثر بی تدبیری سعودی‌ها در منا بود.
در ادامه این سفر روحانی قرار بود سفر خود را نیمه کاره رها کرده و به کشور باز گردد که این اتفاق نیفتاد از طرف دیگر ظریف نیز در نیویورک ماند و از همان چا پیگیر مسائل حجاج ایرانی شد.
حاشیه پررنگ این سفر که منجر به اعتراضات گسترده به هیئت ایرانی حاضر در نیویورک شد، دست دادن “اتفاقی” ظریف و اوباما رئیس جمهور آمریکا در راهروی سازمان ملل بود که البته رسانه‌های اصلاح طلب مدعی شدند این اتفاق به هنگام دستشویی رفتن اوباما و ظریف صورت گرفته است.
در ادامه این حاشیه ها عکسی از یک جلسه رسمی دولت در نیویورک منتشر شده که در آن عکس همسر حسین فریدون برادر روحانی دیده می شود.
حضور همسر فریدون در میان مسئولان کشوری در یکی از جلسات رسمی نیویورک در حالی که وی هیچ گونه مسئولیت سیاسی ندارد جای تأمل دارد. برخی از کاربران فضای مجازی نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و این موضوع را با شعار خزانه خالی دولت در ابتدای روی کار آمدن دولت مقایسه کرده‌اند.
دولت در حالی که به بهانه خزانه خالی و مواجه با کسری بودجه در شرایط مختلفی دست به سوی جیب مردم آورده است و با افزایش قیمت حامل های انرژی برای چند بار متوالی، افزایش قیمت دلار و … به دنبال جبران کسری بودجه خود بوده است، با ریخت و پاش ها در هزینه های خود موجب بی اعتمادی مردم به خود شده است.

البته روحانی در این سفر با هواپیمای ایرباس ۳۴۰ جدید تشریفاتی که به تازگی خریداری شده  عازم نیویورک شد که این موضوع هم در نوع خود جالب توجه است.

تصویر هواپیمایی که روحانی با آن به نیویورک رفت در زیر قابل مشاهده است.

 

منبع راه دانا

 1. شهرام :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  هر روز به بهانه های مختلف دنبال قطع یارانه ها هستند ، انوقت با هزینه بیت المال خانواده های خودشان رو بدون هیچ توجیهی به سفر میبرند و حالا انقدر جسور میشوند که آنرا علنی میکنند . خود حسن فریدون چکاره هست و چه نقشی در این سفرها دارد که حالا همسرش هم به این جلسات دعوت میکند .

 2. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  فرش قرمز تا در هواپیما! آنهم نه برای میهمان خارجی بلکه برای شخص رییس جمهور خودمان!!
  اقتدار یعنی این!!!!!

 3. هاه نور :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  ازاین همه دروغ وافترا حال آدم بهم میخوره.یادتون رفته هیئت دولت قبل زن وبچه ودامادو نوه چندروزه و….میبردنیویورک ؟حاصلش هم که سخنرانی برای صندلی های خالی ازنفربود.چرااونموقع لکنت زبون گرفته بودین؟خزانه خالی هم میراث شوم دولت عدالت شما بود.

 4. ایرانی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  خدایا با این کارشون بازم چشمشون به یارانه ملته که اون چطور قطع کنند
  یا مهدی کجایی

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: