تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ - ۱۵:۳۴ کد مطلب 76545

شما همونی هستی که گفتی بازوبند پرسپولیس به دست هادی گشاده

مدافع تیم فوتبال سایپا از اتفاقاتی که در زمان حیات هادی نوروزی توسط اطرافیانش برایش رخ داد، به شدت انتقاد کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، ابراهیم شکوری که از دوستان نزدیک هادی نوروزی محسوب می شود، در صفحه اجتماعی خود به برخی افراد که رفتارشان پیش از فوت وی با الان فرق کرده است، تاخت. […]

مدافع تیم فوتبال سایپا از اتفاقاتی که در زمان حیات هادی نوروزی توسط اطرافیانش برایش رخ داد، به شدت انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، ابراهیم شکوری که از دوستان نزدیک هادی نوروزی محسوب می شود، در صفحه اجتماعی خود به برخی افراد که رفتارشان پیش از فوت وی با الان فرق کرده است، تاخت.

 

وی نوشت: «هادی جون قربونت برم من که با رفتنت اسم یک محل رو بزرگ کردی و سر زبون ها انداختی و ۴٠ هزار نفر و به یک ده کوچیک کشوندی.»

 

شکوری در ادامه اعلام کرد: «روی دیگه حرفم با اون دوستان خود شیرینی هست که حالا که هادی به رحمت خدا رفته شدن دایه مهربان تر از مادر شده اند و چپ و راست مصاحبه می کنن. شما همونی هستی که حقش رو اون وقتی که زنده و سر حال بود ندادی، شما همونی هستی که گفتی این بازوبند به دستش گشاده، همون هستی که چپ و راست برای نتایج مصاحبه می کردی و اوضاع خراب رو آشفته تر می کردی و نمی گذاشتی تیم دوباره جون بگیره، اینو بدون که مردم شعور دارن و حافظه.»

 

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: