تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ - ۱۶:۳۵ کد مطلب 76559

ریوالدو، مظلومی‌را به حراست فوتبال کشاند

بر اساس گفته رییس حراست فدراسیون فوتبال پرویز مظلومی، امیر مظلومی و علی نظری‌جویباری برای توضیحات درباره پرونده ” ریوالدو باربوسا” در فدراسیون فوتبال حاضر شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمد حسین حمیسی درباره حضور پرویز مظلومی، امیر مظلومی و علی نظری جویباری در فدراسیون فو‌تبا‌ل اظها‌ر کرد: این افراد درباره پرونده ریوالدو باربوسا، بازیکن […]

بر اساس گفته رییس حراست فدراسیون فوتبال پرویز مظلومی، امیر مظلومی و علی نظری‌جویباری برای توضیحات درباره پرونده ” ریوالدو باربوسا” در فدراسیون فوتبال حاضر شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمد حسین حمیسی درباره حضور پرویز مظلومی، امیر مظلومی و علی نظری جویباری در فدراسیون فو‌تبا‌ل اظها‌ر کرد: این افراد درباره پرونده ریوالدو باربوسا، بازیکن برزیلی استقلال که بخشی از مبلغ قرارداد او به دستش نرسیده بود، در فدراسیون فو‌تبا‌ل حاضر شدند و توضیحات خود را ارائه کردند.

 
رییس حراست فدراسیون فوتبال ا‌دا‌مه‌ داد: چون صحبت‌های مختلفی از افراد مختلف در این جلسه مطرح شد، توافق کردیم که افشارزاده سخنگوی این پرونده باشد و طبق تعهد او می‌تواند درباره این پرونده صحبت کند.

 
او در پایان در پاسخ به این سوال که آیا طبق صحبت‌های مطرح شده فکر می کنید پرونده پیچیده باشد، افزود: پرونده پیچیده نیست بلکه یک پرونده حقوقی است که زمان‌بر است. ما باید ابعاد مختلف این پرونده را بررسی کنیم.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: