تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ - ۱۷:۱۲ کد مطلب 76578

جایزه ویژه برای تماشاگران عمانی +عکس

مسئولان فدراسیون فوتبال عمان برای تشویق تماشاگران کشورشان نسبت به حضور در ورزشگاه برای دیدار این تیم با ایران، مزدا ۲ جایزه می‌دهند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مسئولان عمانی پیش از این از ترفندهایی برای جذب تماشاگران خبر داده بودند اما امروز اعلام کرده‌اند که برنامه جدید آنها برای جذب تماشاگر اهدای یک دستگاه مزدا […]

مسئولان فدراسیون فوتبال عمان برای تشویق تماشاگران کشورشان نسبت به حضور در ورزشگاه برای دیدار این تیم با ایران، مزدا ۲ جایزه می‌دهند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مسئولان عمانی پیش از این از ترفندهایی برای جذب تماشاگران خبر داده بودند اما امروز اعلام کرده‌اند که برنامه جدید آنها برای جذب تماشاگر اهدای یک دستگاه مزدا ۲ از طریق قرعه کشی خواهد بود.

این مدل ماشین جزو نسل چهارم این خودرو است که امکانات فراوانی هم برای راننده و هم برای دیگر سرنشینان خواهد داشت.

جایزه ویژه برای تماشاگران عمانی+عکس

تیم‌های فوتبال عمان و ایران عصر پنجشنبه در چارچوب رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط به مصاف هم خواهند رفت.

آلیستر د سیلوا، رئیس بازاریابی فدراسیون فوتبال عمان، اظهار کرد: ما می‌خواهیم شرایطی را فراهم کنیم تا تماشاگران وفادار خود را به دیدن این بازی در ورزشگاه ترغیب کنیم. می‌دانیم آنها برای پشتیبانی از تیم ملی کشورشان به ورزشگاه می‌آیند اما می‌خواهیم برای آنها خاطره‌ای به یادماندنی باقی بگذاریم. فکر می‌کنیم مزدا چنین فرصتی را به ما خواهد داد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: