تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ - ۲۱:۴۸ کد مطلب 76636

حمایت قاطع باشگاه چلسی از مورینیو

باشگاه چلسی در بیانیه ای اعلام کرد از سرمربی پرتغالی خود حمایت خواهد کرد و خبری از اخراج این مربی نخواهد بود. به گزارش مشرق به نقل از دیلی میل، چلسی ضعیف ترین نتایج تاریخ خود را در ۳۷ سال اخیر کسب کرده است. آخرین باری که چلسی نتایجی شبیه به این نتایج را کسب […]

باشگاه چلسی در بیانیه ای اعلام کرد از سرمربی پرتغالی خود حمایت خواهد کرد و خبری از اخراج این مربی نخواهد بود.

به گزارش مشرق به نقل از دیلی میل، چلسی ضعیف ترین نتایج تاریخ خود را در ۳۷ سال اخیر کسب کرده است. آخرین باری که چلسی نتایجی شبیه به این نتایج را کسب کرده است ۳۸ سال قبل بود که به دسته پایین تر سقوط کرد.

باشگاه چلسی امروز دوشنبه ضمن انتشار بیانیه ای به حمایت از ژوزه مورینیو پرداخت.

در بیانیه باشگاه چلسی امده است:‌ باشگاه می‌خواهد این موضوع را به طور شفاف اعلام کند که ژوزه مورینیو سرمربی تیم از حمایت کامل باشگاه برخورداراست و با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد. همانطور که ژوزه اعلام کرده است نتایج تیم اصلا قابل قبول نیست و بد بوده و علاوه بر آن عملکرد بازیکنان نیز ضعیف بوده است و باید بهتر شود.

ما معتقدیم که ژوزه بهترین مربی جهان است و این توانایی را دارد تا این شرایط را بهتر از قبل کند. در کنار مربی بازیکنان خوبی نیز در ترکیب تیم هستند که قادر به تغییر دادن این نتایج هستند.

چلسی بعد از تعطیلات ملی در دیداری خانگی برابر آستون ویلا به میدان خواهد رفت و سپس برای بازی با دیناموکیف در لیگ قهرمانان اروپا به کیف سفر خواهد کرد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: