تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ - ۲۲:۳۲ کد مطلب 76640

آمادگی‌نظامیان روس‌یه برای اعزام به‌سوریه

رئیس کمیته دفاعی دومای روسیه از اعلام آمادگی نیروهای داوطلب روس برای اعزام به سوریه خبر داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از دیلی‌ استار، «ولادیمیر کومویدوف،» دریاسالار ارتش روسیه و رئیس کمیته دفاعی دوما، دوشنبه در گفتگو با خبرگزاری «اینترفاکس» از احتمال اعزام نیروهای داوطلب روس به سوریه به‌منظور همکاری با ارتش این […]

رئیس کمیته دفاعی دومای روسیه از اعلام آمادگی نیروهای داوطلب روس برای اعزام به سوریه خبر داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از دیلی‌ استار، «ولادیمیر کومویدوف،» دریاسالار ارتش روسیه و رئیس کمیته دفاعی دوما، دوشنبه در گفتگو با خبرگزاری «اینترفاکس» از احتمال اعزام نیروهای داوطلب روس به سوریه به‌منظور همکاری با ارتش این کشور در مبارزه با تروریست‌ها خبر داد.   

کرملین پیش‌تر اعلام کرده است در برهه کنونی برنامه‌ای برای اعزام نیروهای زمینی به سوریه ندارد و با انجام حملات هوایی ارتش سوریه را یاری خواهد کرد. کومویدوف این اظهارات را در پاسخ به گزارش‌های تأیید‌نشده رسانه‌ها درخصوص حضور نظامیان داوطلب روس در ارتش سوریه بیان کرد. طبق ادعاهای ثابت‌نشده، این داوطلبان به همراه جدایی‌طلبان طرفدار روسیه در مناطق شرقی اوکراین می‌جنگیدند.

اینترفاکس مدعی شد طبق گزارش‌ها، هر یک از نظامیان داوطلب در صورت اعزام  به سوریه، روزانه ۵۰ دلار از ارتش دریافت خواهند کرد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: