تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ - ۲۳:۵۰ کد مطلب 76666

گزارش تمرین امروز تیم ملی فوتبال

تمرینات تیم ملی فوتبال ایران با اضافه شدن حقیقی و آزمون در دوبی پیگیری شد. به گزارش مشرق، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران عصر روز دوشنبه تمرینات خود را در زمین چمن باشگاه ایرانیان دوبی پیگیری کرد. در این تمرین بازیکنان تیم ملی بخش دیگری از برنامه آماده سازی خود را پیش از دیدار برابر […]

تمرینات تیم ملی فوتبال ایران با اضافه شدن حقیقی و آزمون در دوبی پیگیری شد.

به گزارش مشرق، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران عصر روز دوشنبه تمرینات خود را در زمین چمن باشگاه ایرانیان دوبی پیگیری کرد.

در این تمرین بازیکنان تیم ملی بخش دیگری از برنامه آماده سازی خود را پیش از دیدار برابر عمان زیر نظر کارلوس کی روش پیگیری کردند. تمرین امروز در شرایطی برگزار شد که حدود صد ایرانی از نزدیک عملکرد ملی پوشان را نظاره می کردند.

کی روش در این تمرین تلاش کرد با توجه به وضعیت حریف روز پنج شنبه تاکتیک‌های مختلف تهاجمی را در زمین با شاگردانش امتحان کند. کارهای ترکیبی، پاس رو به جلو با حداقل ضربه به توپ و ارسال از کناره ها بخشی از این تمرین را تشکیل می داد. بازیکنان هم تلاش می کردند خواسته های سرمربی تیم ملی را در زمین پیاده کنند. در بخش انتهایی تمرین هم بازیکنان در دو گروه بازی درون تیمی برگزار کردند.

علیرضا حقیقی و سردار آزمون که در لیگ روسیه حضور دارند امروز پا به پای سایر ملی پوشان تمرین کردند. آزمون شب گذشته و  حقیقی بعدازظهر امروز به اردوی تیم ملی اضافه شدند.

پس از پایان تمرین امروز،  یک نویسنده ایتالیایی که خود را از هواداران کی روش معرفی کرد با حضور در کنار زمین کتاب خود را تقدیم سرمربی تیم ملی کرد.

فردا اردوی تیم ملی در دوبی به پایان می رسد و ملی پوشان برای انجام دیدار برابر عمان عصر فردا راهی مسقط می شوند.

دیدار ایران و عمان پنج شنبه هفته جاری برگزار می شود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: