تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴ - ۰۲:۰۱ کد مطلب 76684

اعدام ۲۵ عراقی در جنوب موصل به دست داعش

عناصر تروریستی تکفیری داعش ۲۵ عراقی از جمله ۷ افسر را در جنوب موصل به ضرب گلوله به قنل رساندند. به گزارش مشرق، گروه تروریستی تکفیری داعش امروز(دوشنبه) ۲۵ عراقی از جمله هفت افسر را در جنوب موصل واقع در ۴۰۰ کیلومتری شمال بغداد اعدام کرد. سرهنگ «محمد الجبوری» از مسئولان امنیتی استان نینوا عراق […]

عناصر تروریستی تکفیری داعش ۲۵ عراقی از جمله ۷ افسر را در جنوب موصل به ضرب گلوله به قنل رساندند.

به گزارش مشرق، گروه تروریستی تکفیری داعش امروز(دوشنبه) ۲۵ عراقی از جمله هفت افسر را در جنوب موصل واقع در ۴۰۰ کیلومتری شمال بغداد اعدام کرد.

سرهنگ «محمد الجبوری» از مسئولان امنیتی استان نینوا عراق در این باره گفته که این تعداد به ضرب گلوله عناصر داعش در دو منطقه «القیاره» و «الشوری» واقع در جنوب موصل به قتل رسیدند.

به گزارش پایگاه خبری «رای‌الیوم»، وی افزود: هفت افسر عراقی و هشت کارمند دولت و ۱۰ پیمانکاری که در شرکت های دولتی کار می کردند، اعدام شدند.

سرهنگ «محمد الجبوری» روز گذشته نیز اعلام کرد که عناصر تروریستی تکفیری داعش یک خبرنگار را که ۱۰ ماه گذشته در شهر موصل واقع در شمال بغداد ربوده بودند، اعدام کردند.

داعش روز گذشته همچنین بیش از ۲۰۰ نفر از ساکنان یک روستا در غرب موصل را به دلیل پاره کردن پرچم این گروه تروریستی و برافراشتن پرچم کشور عراق ربود.

پیش از این، عناصر تروریستی تکفیری نزدیک به ۷۰ نفر از عشیره سنی‌مذهب «البونمر» را در شهر «الرمادی» استان الانبار به قتل رساند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: