تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴ - ۰۵:۴۰ کد مطلب 76709

رونالدو برای دوست ایرانی اش تیم پیدا می کند

حدود دو ماه پیش بود که گفت و گویی با دوست ایرانی کریس رونالدو انجام دادیم. دوست ایرانی و جوان کریس رونالدو به نام شانتا رسولی نیا کردبچه در آن گفت و گو حرفهای جالبی زد. به گزارش مشرق، در هر حال آنطور که خود شانتا می گوید رونالدو همیشه او را در پیگیری تمریناتش […]

حدود دو ماه پیش بود که گفت و گویی با دوست ایرانی کریس رونالدو انجام دادیم. دوست ایرانی و جوان کریس رونالدو به نام شانتا رسولی نیا کردبچه در آن گفت و گو حرفهای جالبی زد.

به گزارش مشرق، در هر حال آنطور که خود شانتا می گوید رونالدو همیشه او را در پیگیری تمریناتش در فوتبال و فوتبال بازی کردن راهنمایی می کند و حتی به دنبال این است که برای شانتا یک تیم فوتبال پیدا کند.

شانتا دراین باره خودش با سایت نود تماس گرفت و گفت:« من سال گذشته در اردویی که مراکز استعدادیابی رئال برگزار می کند شرکت کردم. قرار است تا قبل از پایان سال ۲۰۱۵ اعلام کنند که من می توانم در تیم های پایه رئال بازی کنم یا نه. هر روز تمرین می کنم و و خیلی محکم هم تمرین می کنم. امیدوارم که بتوانم یک بازیکن حرفه ای شوم و در خارج از دانمارک بازی کنم و برای یک تیم بزرگ هم بازی کنم. البته دوست دارم برای تیم های ایرانی هم فوتبال بازی کنم اما خب دوست دارم در فوتبال با کیفیت دنیا باشم.» شانتا می گوید که چند ایجنت هم با او صحبت کرده اند و رونالدو سفارشش را کرده است و حتی از تیم جوانان بنفیکای پرتغال خواسته اند که برود و آنجا تست بدهد.» او از این ماجرا حسابی خوشحال است و می گوید که خانواده ام خیلی پشتم هستندو دوست دارم به جایی برسم که بتوانم در فوتبالم پیشرفت کنم.»

باید دید بالاخره رونالدو می تواند برای دوست ایرانی اش تیم پیدا کند یا نه.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: