تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۳ کد مطلب 76736

حماس: مقاومت مسلحانه همچنان ادامه دارد

سخنگوی جنبش حماس اعلام کرد مقاومت دربرابر اشغالگری صهیونیست‌ها به شکل مسلحانه ادامه خواهد داشت. به گزارش مشرق به نقل از خبرگزاری شین هوا؛ “سامی ابوزهری،” سخنگوی جنبش حماس، روز گذشته و بعد از بازداشت پنج عضو حماس بوسیله نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی اعلام کرد فرایند مقاومت مسلحانه علیه اشغالگری رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد. […]

سخنگوی جنبش حماس اعلام کرد مقاومت دربرابر اشغالگری صهیونیست‌ها به شکل مسلحانه ادامه خواهد داشت.

به گزارش مشرق به نقل از خبرگزاری شین هوا؛ “سامی ابوزهری،” سخنگوی جنبش حماس، روز گذشته و بعد از بازداشت پنج عضو حماس بوسیله نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی اعلام کرد فرایند مقاومت مسلحانه علیه اشغالگری رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد.

ابوزهری افزود: اعلام رژیم اشغالگر مبنی بر اینکه هسته نابلس را بازداشت کرده است در حکم اعلام افتخار برای مردم ما و مقاومت ماست.

ابوزهری اظهار داشت گروه او اولین و آخرین گروه در این ارتباط نخواهد بود و فرایند مقاومت مسلحانه در مقابل اشغالگری با کمک خدا همچنان ادامه دارد.

وی همچنین گفت تصمیم “بنیامین نتانیاهو” نخست وزیر رژیم صهیونیستی، و کابینه او علیه معترضان و آنها که در کرانه باختری دست به حمله می زنند، شعله‌های قیام مردم ما را در کرانه باختری خاموش نخواهد کرد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: