تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۹ کد مطلب 76764

سردار جزایری: موشک‌ها بزودی به غرش درمی‌آیند

معاون ستاد کل نیروهای مسلح مورد برگزاری رزمایش‌های نیرهای مسلح گفت: به زودی غرش موشک‌ها به صدا درخواهد آمد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سردار جزایری در پاسخ به اظهارات اخیر مقام‌های غربی اظهار داشت: خواب پریشان دشمنان انقلاب اسلامی از تضعیف توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران محقق نخواهد شد و خوشبختانه کمترین تردیدی در افزایش […]

معاون ستاد کل نیروهای مسلح مورد برگزاری رزمایش‌های نیرهای مسلح گفت: به زودی غرش موشک‌ها به صدا درخواهد آمد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سردار جزایری در پاسخ به اظهارات اخیر مقام‌های غربی اظهار داشت: خواب پریشان دشمنان انقلاب اسلامی از تضعیف توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران محقق نخواهد شد و خوشبختانه کمترین تردیدی در افزایش توانمندی‌ها و مهارت‌های نیروهای مسلح در کشور وجود ندارد.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح افزود: جمهوری اسلامی ایران و مقاومت منطقه به دفعات و با صراحت توسط دولت شرور آمریکا و رژیم غیرقانونی و شیطانی صهیونیستی مورد تهدید نظامی قرار گرفته و لذا در راستای تامین امنیت ملی خود و دوستانمان باید بر قدرت نظامی خود بیفزاییم. این امر مهم تحت تاثیر هیچ پدیده دیگری واقع نمی‌شود.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور در ادامه خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها تحت القائات بعضی گزارشات دنباله‌های جریان فتنه و تصاویر مانکن‌های کنار خیابانی آرزوهای برباد رفته خود را در تغییرات نسلی جستجو می‌کنند و نمی‌دانند که با حقیقت جامعه بزرگ ایران اسلامی فرسنگ‌ها فاصله دارند.

وی افزود: هر کجای برجام قدرت دفاعی کشور را تحت تاثیر قرار دهد، غیرقابل اجرا خواهد بود و این را هم به داخلی‌ها و هم به بیگانگان می‌گویم.

جزایری تاکید کرد: برای بعد از برجام برنامه‌های روشنی داریم.

وی در پایان در مورد رزمایش‌های نیروهای مسلح نیز گفت: به زودی غرش موشک‌ها به صدا درخواهد آمد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: