تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴ - ۱۲:۵۲ کد مطلب 76771

«آپاندیس» جلوی دوربین می‌رود/ اکران «آزادی مشروط» در مهر

مقصود جباری تهیه کننده سینما بیان کرد به زودی فیلم سینمایی «آپاندیس» به کارگردانی حسین نمازی جلوی دوربین می رود. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مقصود جباری تهیه کننده سینما در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پروژه جدید سینمایی خود با نام «آپاندیس» گفت: «آپاندیس» یک اثر اجتماعی است که کارگردانی آن را حسین […]

مقصود جباری تهیه کننده سینما بیان کرد به زودی فیلم سینمایی «آپاندیس» به کارگردانی حسین نمازی جلوی دوربین می رود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مقصود جباری تهیه کننده سینما در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پروژه جدید سینمایی خود با نام «آپاندیس» گفت: «آپاندیس» یک اثر اجتماعی است که کارگردانی آن را حسین نمازی برعهده دارد که این فیلم اولین اثر سینمایی او به شمار می رود.

وی ادامه داد: به تازگی برای ساخت این فیلم سینمایی درخواست پروانه ساخت داده ایم و بعد از دریافت پروانه ساخت پیش تولید آغاز می شود.

به گفته وی، «آپاندیس» قرار است برای حضور در سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر آماده شود.

وی با اشاره به اکران فیلم سینمایی «آزادی مشروط» به کارگردانی حسین مهکام گفت: این فیلم سینمایی پایان مهر ماه توسط موسسه پخش «نیم روز فیلم» در سینماهای کشور اکران می شود و امیدوارم بتواند با استقبال مناسبی از سوی مخاطبان همراه شود.

جباری در پایان تاکید کرد: با توجه به موضوع داستان «آزادی مشروط» و با توجه به اینکه این فیلم درباره نوجوانان است، فکر می کنم مهر ماه بهترین زمان برای اکران این فیلم است.

«آزادی مشروط» اولین ساخته سینمایی حسین مهکام به شمار می رود. در این فیلم سینمایی بازیگرانی چون رامبد جوان، هنگامه قاضیانی، شاهرخ فروتنیان، حسین پاکدل، علیرضا آقاخانی و علیرضا مظفری حضور دارند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: