تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴ - ۱۲:۵۱ کد مطلب 76773

سرمربی تیم ملی پست مدیریت فنی را قبول نداشت/ بازیکنی درگیر نشد

رئیس فدراسیون هندبال با اشاره به انتقادهای مطرح شده درباره درگیری مدیرفنی تیم ملی با سرمربی این تیم گفت: سرمربی تیم ملی مدیر فنی را قبول ندارد و درگیری در این زمینه وجود نداشت. به گزارش پایگاه ۵۹۸، ابوالحسن مهدوی درباره اینکه گفته شده بازیکنان تیم ملی بخاطر مشکلات با سرمربی تیم ملی در اردو […]

رئیس فدراسیون هندبال با اشاره به انتقادهای مطرح شده درباره درگیری مدیرفنی تیم ملی با سرمربی این تیم گفت: سرمربی تیم ملی مدیر فنی را قبول ندارد و درگیری در این زمینه وجود نداشت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، ابوالحسن مهدوی درباره اینکه گفته شده بازیکنان تیم ملی بخاطر مشکلات با سرمربی تیم ملی در اردو حاضر نشده‌اند، گفت: من از این خبرهای کذبی که منتشر شده است تعجب می‌کنم. کارها طبیعی است و نباید آن را مشکل قلمداد کرد. اول اینکه اردوی تیم ملی با حضور بازیکنان دعوت شده باید شروع می‌شد اما ما ۵ لژیونر در اروپا داریم و چند بازیکن هم مصدوم هستند ضمن اینکه ۷ بازیکن نیز در تیم‌های تهرانی و گچسالاران حضور داشتند که در لیگ بازی داشتند و با هماهنگی در تمرینات شرکت نکردند. ولی از روز دوشنبه بازیکنان در اردو حاضر هستند.

وی درباره برکناری اخوان ادامه داد:درباره آقای اخوان باید عنوان کنم که در کمیته فنی که با حضور کارشناسان خبره تشکیل داده‌ایم آقای فهمی را به عنوان سرپرست تیم ملی انتخاب شده است و آقای اخوان هم به عنوان مدیر فنی تیم ملی بزرگسالان حکم خود را دریافت کرد. ما برای نخستین بار تیم ب ایران و نیز تیم نونهالان را هم تشکیل داده‌ایم.

رئیس فدراسیون هندبال گفت: ما در جلسه‌ای که با عرفان اسماعیلاگیچ سرمربی تیم ملی داشته‌ایم ایشان گفت که من معنی مدیر فنی را در تشکیلات تیم ملی بر نمی‌تابم و مدیر فنی باید به لحاظ فنی بالاتر از سرمربی باشد که به همین خاطر مدیر فنی را کنار گذاشتیم و با مذاکره‌ای که با سرمربی داشتیم قرار بر این شد که از آقای اخوان در بخش‌های دیگر استفاده کنیم که خود اخوان قبول نکرد و گفت فقط می‌خواهم در تیم ملی بزرگسالان فعالیت کنم.

مهدوی تاکید کرد: ای کاش بعد از جلسه با عرفان با اخوان هم صحبت می‌کردیم و پذیرفتم که کوتاهی کردیم ولی واقعیت این است که کنار ماندن ایشان از تیم ملی را نباید درگیری با سرمربی تیم کشورمان تلقی کرد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: