تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴ - ۱۳:۲۵ کد مطلب 76788

حاشیه تمرین صبح امروز پرسپولیس

سرپرست باشگاه پرسپولیس با حضور در ورزشگاه درفشی‌فر در جمع بازیکنان و مربیان پرسپولیس به صحبت پرداخت. به گزارش پایگاه ۵۹۸، در حالیکه قرار بود تمرین امروز صبح تیم فوتبال پرسپولیس در ساعت ۹ صبح در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شود اما با حضور علی‌اکبر طاهری سرپرست این باشگاه در ورزشگاه درفشی‌فر پیش از شروع تمرین […]

سرپرست باشگاه پرسپولیس با حضور در ورزشگاه درفشی‌فر در جمع بازیکنان و مربیان پرسپولیس به صحبت پرداخت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، در حالیکه قرار بود تمرین امروز صبح تیم فوتبال پرسپولیس در ساعت ۹ صبح در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شود اما با حضور علی‌اکبر طاهری سرپرست این باشگاه در ورزشگاه درفشی‌فر پیش از شروع تمرین جلسه‌ای با حضور کلیه اعضای کادر فنی و کلیه بازیکنان در سالن کنفرانس ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد.

در این جلسه علی‌اکبر طاهری در سخنانی برای بازیکنان از مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس صحبت کرد و همچنین از روزهای پرسپولیس بدون او برای بازیکنان حرف زد.

همچنین طاهری در ادامه صحبت‌هایش از بازیکنان خواست حالا که مشکلات مالی در حال حل شدن است بازیکنان پرسپولیس همه توان‌شان را برای بالا رفتن پرسپولیس در جدول رده‌بندی لیگ به کار بگیرند تا با این کار روح مرحوم نوروزی هم در آرامش باشد.

همچنین بازیکنان و حاضرین در این جلسه فاتحه‌ای برای کاپیتان فقید خود قرائت کردند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: