تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۷ کد مطلب 76803

نطق کوچک زاده در موافقت با استیضاخ آخوندی؛

چطور برای آسفالت زمین مسکن مهر بودجه نیست اما برای خرید ایرباس و آسفالت مسیر ویلای جهانگیری هست؟

کوچک زاده همچنین با اشاره به این مطلب که این استیضاح، ‌استیضاح متعهدان به عهد علیه وزیری است که در موقع گرفتن رأی از مردم هم خودش و هم رئیس هزار وعده و وعید بیجا به مردم دادند، خطاب به رئیس جمهور اظهار کرد: آقای رئیس جمهور قرار بود ۱۰۰ روزه مشکلات این ملت را حل کند و امروز ۲ سال از آن ۱۰۰ روز می گذرد.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از خبرگزاری خانه ملت مهدی کوچک زاده در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۱۴ مهرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به عنوان یکی از موافقان این استیضاح با بیان اینکه پس از تلاش های بسیار این استیضاح در مسیر قانونی خود قرار گرفت، گفت: شارلاتانیزم خبرنگاری در خدمت کانون های قدرت و ثروت تلاش وافری کرد تا این استیضاح را جنایی و باندی معرفی کرده و ضرب المثل کافر همه را به کیش خود پندارد مصداقی واقعی پیدا کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه اگر این جماعت یک حرف درست زده باشند همین است، عنوان کرد: این استیضاح از نظر من که آن را امضا کرده ام با توجه به مصادیق معدودی که برخواهم شمرد صد در صد در خدمت منافع یک جماعت و در مقابله با جماعت دیگر است.

وی افزود: این استیضاح در صدد است فریاد بی خانمان هایی که از دست ملاکان از خدا بی خبر به ستوه آمده و به امید تهیه سرپناهی همه دارایی خود را در مسکن مهر و بر اساس قراردادی که امضا کننده آن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و وفا کننده به عهد است نه آقای آخوندی ریخته اند، اعلام کند.

کوچک زاده همچنین با بیان اینکه شارلاتان های رسانه ای حرف بیجای مرفهان بی درد ساکن در کاخ ها مبنی بر مزخرف بودن این طرح را مکرر منعکس می کنند، یادآور شد: این استیضاح منعکس کننده فریاد پابرهنگانی است که می گویند اگر برای آسفالت کردن فضاهای بین بلوک های مسکونی مهر در هشتگرد بودجه نیست چرا برای باغچه سازی مسیر ویلاهای مسئولین بودجه هست.

کارشناسان، مدیران عالم و متعهد در وزارت راه و شهرسازی قلع و قمع شدند

این نماینده استیضاح کننده وزیر راه و شهرسازی همچنین اضافه کرد: مردم ساکن بلوک های واگذار شده در هشتگرد به دلیل بارش باران در گل رفت و آمد می کردند در حالی که اگر صد متر فضا آسفالت می شد این مشکلات نبود من در بازدید خود اشتباها از وزیر راه دفاع کردم و گفتم بودجه نیست که یکی من را به روستایی برد و گفت اگر بودجه نیست چطور از ابتدای این روستا تا دم ویلای جهانگیرزاده آسفالت می شود و بودجه وجود دارد.

وی ادامه داد: این استیضاح بغض فروخورده کسانی را نشان می دهد که در حالی که بودجه برای حمل و نقل عمومی ریلی و هوایی نیست برای خرید ایرباس برای سفرهای رئیس جمهور به نیویورک بودجه دارند.

کوچک زاده در ادامه این استیضاح را فریاد کارشناسان، مدیران عالم و متعهدی دانست که قرار نبود اتوبوسی برکنار شوند اما با ورود آخوندی برکنار شدند و در این باره خطاب به وزیر راه گفت: شما از ۲۰ سالگی معاون وزیر و وزیر بوده اید و حتما بدون استفاده از رانت بوده است چون چند روز در پشتیبانی جنگ و جهاد خدمت کردید و با آشنایی با فلان مسئول و روحانی به اینجا نرسیدید و بعد از سال ها اشتغال در کرسی وزارت برای جبران خدمات خود با بودجه وزارت نفت برای تحصیل به انگلستان اعزام شده و بعد از اخذ درجه دکتری و مراجعت، خدمات دریافتی از نظام را با پذیرش ریاست ستاد فتنه جبران کردید و جوان های دلسوز را در وزارتخانه قلع و قمع کردید.

نماینده مردم تهران در مجلس نهم همچنین اضافه کرد: این استیضاح فریاد کامیون داران مظلومی است که هیچ یک از شما در وزارتخانه در برابر زورگویی ها، پارتی بازی ها و باندبازی های مدیریت گمرک بوشهر در بحث تخلیه بار به حال خود راه کرده اید به گونه ای که یک کامیوندار ۲۰ روز معطل می شود که منت سر وی بگذارند تا وابستگان به آقایان وزارت اقتصاد و گمرک نیست باری تحویل بگیرند.

وی در ادامه با بیان اینکه این استیضاح می خواهد حرف منطقی و حق جوانان فرهیخته،‌ باعرض و عالمی را منعکس کند که راهکاری برای حل مشکلات بودجه مسکن مهر دارند،‌ عنوان کرد: آنها می گویند می توان لاقل بخشی از کسری منابع مسکن مهر را از محل بیش از ۷ هزار میلیارد تومان اقساط بازگشتی و فروش زمین ها با کاربری تجاری و اداری مسکن مهر جبران کرد اما وزیر برای اثبات سخن بیجای خود هر پیشنهاد سازنده ای را مثل آقای رئیس جمهور نادیده می گیرد.

کوچک زاده همچنین با اشاره به این مطلب که این استیضاح، ‌استیضاح متعهدان به عهد علیه وزیری است که در موقع گرفتن رأی از مردم هم خودش و هم رئیس هزار وعده و وعید بیجا به مردم دادند، خطاب به رئیس جمهور اظهار کرد: آقای رئیس جمهور قرار بود ۱۰۰ روزه مشکلات این ملت را حل کند و امروز ۲ سال از آن ۱۰۰ روز می گذرد، آقای رئیس جمهور نباید از خزانه خالی ساختمان ریاست جمهوری را با چند میلیارد بازسازی می کرد و بنا نبود با خزانه خالی با هواپیمای اختصاصی جدید خریداری شده به نیویورک برود بلکه بنا بود به درد دل مردم برسد نه اینکه وزیر خود را مأمور دست دادن با شیطان کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: استیضاح ما استیضاح باند و جناح و قشر پابرهنه و مستضعف علیه کابینه تنبلی و عهدشکنی و بی توجهی به مسائل مردم است.

 1. شهرام :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  احسنت و آفرین به آقای کوچک زاده و رسایی و دیگر نمایندگانی که با این استیضاح ،خودشون رو از دین مردم محروم جامعه بیرون آوردن و با توجه به وقت کم گوشه هایی از ظلم و فساد را در این وزارت بیراهه و باندبازی را برای مردم جامعه روشن کردن

 2. مهدی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام بر دکتر کوچک زاده
  درود بر شیری که تو خوردی
  سلام بر اون دهنت
  ای احسنت بر شما
  دوستت داریم
  در قلب مایی
  از کرسی وزارت این فنافقون را بزیر بکشید
  ملت بزرگ پشتیبان شماست .
  هزار آفرین و درود بر شما

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  یک یادداشت ارسال شد

 4. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 6

  بازهم تو ، مسئولین محترم میدان ۷۲ اگر از قول امثال این آقا می خواهید مطلب بنویسید دیگر وارد سایت شما نمی شوم من می خواهم از اخبار مطلع شوم نه نظرات افرادی ریز و کوچک !!!!

  • ناشناس :
   آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

   شما بیشتر میخوای توهین کنی
   ایشون برخلاف اسمش خیلی هم بزرگوار هستند
   ریز اونایی هستند که دوست دارن نوکر غربیها باشن
   شما هم برو دیگه این دور و بر ها پیدات نشه

 5. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  همچنان تبلیغ لگینگ در سایت وفادار به ارزشهای انقلاب اسلامی ادامه دارد!!

 6. محب علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  اگر پاسخی داری به حرفهای کوچک زاده بگو چرا قهر میکنی

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: