تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴ - ۱۵:۰۹ کد مطلب 76833

پاسخ لاریجانی به اظهارات رسایی

رئیس مجلس در پاسخ به اظهارات رسایی درباره خلاصی آخوندی از دریافت کارت زرد به دلیل رأی اشتباه گفت: این موضوع از اختیارات هیأت رئیسه مجلس است و ما چنین چیزی را تأیید نمی‌کنیم. به گزارش پایگاه ۵۹۸، حمید رسایی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان در سخنانی به […]

رئیس مجلس در پاسخ به اظهارات رسایی درباره خلاصی آخوندی از دریافت کارت زرد به دلیل رأی اشتباه گفت: این موضوع از اختیارات هیأت رئیسه مجلس است و ما چنین چیزی را تأیید نمی‌کنیم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، حمید رسایی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان در سخنانی به عنوان موافق استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در صحن علنی پارلمان سخنرانی کرد.

وی در بخشی از سخنان خود گفت: در آخرین سؤالی که از وزیر راه و شهرسازی در مجلس مطرح شد، وی با اختلاف یک رأی ششکنده از مجلس کارت زرد نگرفت و بعداً هم معلوم شد که درست نبوده است.

سپس علی لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به رسایی گفت: این اظهارات شما درست نیست، این موضوع از اختیارات هیأت رئیسه مجلس است و ما چنین چیزی را تأیید نمی‌کنیم. ما در بررسی‌هایمان حرف شما را تأیید نمی‌کنیم.

به گزارش فارس، این سؤال توسط علی‌اصغر زارعی، مهدی کوچک‌زاده، روح‌الله حسینیان و حمید رسایی از وزیر راه و شهرسازی در مورد علت بی‌توجهی و عدم پیشرفت طرح‌های مسکن مهر در کشور بود.

رئیس مجلس در نهایت خواستار اعلام مجدد آرای این سؤال شد که بدین ترتیب است:

حاضرین: ۲۱۸

آرای مأخوذه: ۱۹۹

بدون رأی: ۱۲

موافق قانع‌کننده بودن پاسخ‌های وزیر: ۱۰۷

ممتنع: ۱۲

مخالف: ۸۴

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: