تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۳ کد مطلب 76836

دکتر احمدی نژاد در مراسم یادبود هادی نوروزی؛

یک جوان پاک و مومن را از دست دادیم/ اکثر بازی های نوروزی را پیگیری می کردم + فیلم و تصاویر

دکتر محمود احمدی نژاد در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت، یک جوان پاک و مومن را از دست دادیم.این اتفاق را به جامعه ورزش تسلیت می گویم.

به گزارش میدان ۷۲،  دکتر احمدی نژاد در جمع خبرنگاران با تسلیت درگذشت هادی نوروزی گفت: برای عرض تسلیت آمده ام. هادی نوروزی بازیکن بسیار بزرگی بود و جامعه ورزش از درگذشت ایشان متاثر شده است. من همه بازیهای استقلال و پرسپولیس را نگاه می کنم و از شنیدن خبر درگذشت ایشان بسیار متاسف شدم.

ایشان اضافه کرد: نوروزی یک کاپیتان با اخلاق و بازیکنی خانواده دوست بود که هم طرفداران پرسپولیس و هم استقلال او را دوست داشتند. حضور بازیکنان و مربیان هر دو تیم در مراسم آن مرحوم بیانگر شخصیت بالا و قابل احترام او بود.

دکتر محمود احمدی نژاد در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان نیز گفت: یک جوان پاک و مومن را از دست دادیم.این اتفاق را به جامعه ورزش تسلیت می گویم.

ایشان در ادامه افزود: اکثرا بازی های هادی نوروزی را پیگیری می کردم. امیدوارم که پرسپولیسی ها و ورزشکاران هادی نوروزی را الگو و سر مشق خود قرار دهند.

گفتنی است دکتر احمدی نژاد صبح امروز در مراسم یادبود هادی نوروزی که در مسجد امیرالمومنین علیه السلام برگزار شد، حضور پیدا کردند.

هادی نوروزی کاپیتان سابق پرسپولیس از جمله بازیکنان با اخلاقی که در بامداد پنجشنبه هفته گذشته بر اثر سکته قلبی جان به جان آفرین تسلیم گفت.نوروزی تنها ۳۰ سال سن داشت و یکی از بهترین‌های پرسپولیس در لیگ پانزدهم بود.

 

۳۶۴۹۳۲۵_۲۴۲

۲۰۱۵-۱۰-۰۶ ۱۴.۴۶.۴۴

 

۲۰۱۵-۱۰-۰۶ ۱۴.۴۶.۲۶

 

(تصاویر) مجلس ترحیم هادی نوروزی

  1. مهدی ر :
    آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

    دمش گرم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: