تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۸ کد مطلب 76890

سرپرست باشگاه استقلال:

احمدی نژاد یک فرد ورزشی است

سرپرست استقلال افشارزاده در پاسخ به سوالی درباره حضور احمدی نژاد در مراسم هادی نوروزی گفت: احمدی نژاد، یک فرد ورزشی است و طبیعی است که در این مراسم حضور داشته باشد. به‌ هر‌ حال نوروزی یک ورزشکار ملی بود و آمدن اهالی ورزش و امثال احمدی نژاد باعث تسلی خاطر بازماندگان می‌شود.

به گزارش میدان ۷۲، بهرام افشارزاده، سرپرست باشگاه استقلال بعد از حضور در مراسم درگذشت “هادی نوروزی” که امروز صبح (سه‌شنبه) در مسجد حضرت امیر واقع در منطقه مرزداران تهران در حال برگزاری است، با ابراز تاسف از درگذشت آن مرحوم، گفت: ضایعه فقدان هادی نوروزی را به خانواده‌ آن مرحوم، هو‌اد‌ا‌ران و اهالی ورزش تسلیت می گویم. این اتفاق خیلی بدی بود که برای ورزش ایران رخ داد.

وی در پاسخ به این سوال که عده ای معتقد هستند تا یک بازیکن از دنیا نرود حق و حقوقش پرداخت نمی‌شود، عنوان کرد: قبول دارم که باید باشگاه‌ها امکانات و شرایط لازم را برای یک بازیکن فراهم کنند. به‌ هر‌ حال این اتفاق تلخ رخ داده و کلیه اهالی ورزش موظف هستند به خانواده‌ مرحوم نوروزی کمک کنند.

سرپرست باشگاه استقلال ا‌دا‌مه‌ داد: البته در این میان من فکر نمی‌کنم که کمک کاری از سوی وزارت ورزش و جوانان صورت گرفته باشد. ما صندوق پیشکسوتان داریم که باید فعال‌تر عمل کند. این اتفاقات تلخ همیشه وجود دارد و باید برایش فکری کرد.

افشارزاده در پاسخ به سوالی درباره حضور احمدی نژاد در مراسم هادی نوروزی گفت: احمدی نژاد، یک فرد ورزشی است و طبیعی است که در این مراسم حضور داشته باشد. به‌ هر‌ حال نوروزی یک ورزشکار ملی بود و آمدن اهالی ورزش و امثال احمدی نژاد باعث تسلی خاطر بازماندگان می‌شود.

سرپرست استقلال در پایان از پاسخ دادن به سوالات در مورد وضعیت باشگاهش خودداری کرد.

منبع: ایسنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: