تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴ - ۱۸:۲۸ کد مطلب 76922

قول کاشانی به خانواده نوروزی

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می گوید ما سعی می کنیم حق و حقوق تمام قهرمانان مان را در نظر بگیریم و سعی می کنیم حق نوروزی هم پایمال نشود. به گزارش پایگاه ۵۹۸، جعفر کاشانی با حضور در مراسم یادبود مرحوم هادی نوروزی گفت: مردم به تمام قهرمانان شان احترام می گذراند، هادی نوروزی […]

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می گوید ما سعی می کنیم حق و حقوق تمام قهرمانان مان را در نظر بگیریم و سعی می کنیم حق نوروزی هم پایمال نشود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، جعفر کاشانی با حضور در مراسم یادبود مرحوم هادی نوروزی گفت: مردم به تمام قهرمانان شان احترام می گذراند، هادی نوروزی یکی از بهترین ورزشکارها بود و از نظر گفتار و رفتار و اخلاق و … او همیشه زبانزد بوده است.
 
وی در رابطه با حق و حقوق این بازیکن گفت: حتما حق و حقوق نه تنها این بازیکن که تمام قهرمانان ما در گذشته و حال باید در نظر گرفته شود. انشاالله حق و حقوق مرحوم نوروزی هم رعایت می شود و اجازه نمی دهیم حق او پایمال شود.
 
کاشانی در رابطه با سوءتفاهمی که بین او و بازیکنان پرسپولیس در رابطه با ورزشگاه محل برگزاری تشییع پیکر مرحوم نوروزی به وجود آمده بود گفت: آن حرف ها کاملا سوءتفاهمی بود که برای برخی از بازیکنان تیم بوجود آمده بود، به نظر من جا و مکان انسان را بزرگ نمی کند، بلکه رفتار یک انسان است که به او شخصیت می دهد. این جمعیت و مردم هم برای شخصیت هادی نوروزی اینجا شدند، شخصیتی که حاصل رفتار او بود.

منبع: ورزش ۳

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: